Prečo ešte nespíte?

lost

asi anglicka verzia :)
ale to je OK v anglictine, slovenska verzia je ok v slovencine :)

NECHUTNE HORKO !! mam tu 25.5C a uz mam NERVY !! :D

nenavidim ludske telo, je to ten najdebilnejsi limit v zivote s akym som sa stretol..

ojka

lost, aj si sa teda dopátral, čo bolo skôr? d-:
dobrá vila, ako dlho dopredu si vedela, v ktorý deň budeš štátnicovať?
mna ide teraz rozdrapiť od jedu, lebo nám zo školy odpísali, že to budeme hádam vedieť minimálne 2 dni pred tým,.... strašne na čas si dávajú u nás v škole, grrrrrrrrrr, ja už nevládzem.....

ojka

lost, neviem, čo bolo skôr, ale slovenská verzia sa mi oveľa oveľa oveľa viac páči :DDD
toto som ani celé nedopozerala, som to vypla (-:O

ojka

Mgr. Dobrá víla, aj Inko gratuľuje, že iné sa ani čakať nedalo, heh (((-: aaaa pozdravuje, ... ((-:
kuriatka moje, a od Inko mám pozdravovať aj ostatných "bubulákov" (to som citovala :D )

ojka

uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa Mgr. Dobrá víla, ty si riadne super (((-: gratuľujem ti kočka (:
ja ešte neviem termín, všetci vedia, len ja nie d-: ešte aj Inko bude určite skôr Ing. jak ja :D že sa so mnou budete aj kamaratiť, keď nie som ešte otitulovaná :D
ale ja to odhadujem asi na budúci piatok, ale sama neviem, v škole sa s rozpisom moc neponáhľajú //-:

dobra vila

Lost, dakujem ti pekne :), velmi sa tesim, ale uz mi stacilo, viac prezivat taketo predstatnicove stresy nechcem ;)