Prečo ešte nespíte?

ojka

dobrá vila, tak to máš tiež dosť blbé... dúfam,že ťa bude zdravie už len posluchať a posluchať, alebo teda aspon viac ako doteraz.Ja som to tiež musela už začať riešiť, bo ma to už prestalo baviť.
Ja som inak tiež velmi rada, že sme sa tu takto našli, samému je vždy smutno... Tak klubííík, hej? však sa tu môžme postretávať či cez den či v noci každý den (:

dobra vila

lleilla, welcoooome :D

Ojka, ano, doslo mi, ked si to potom spomenula binghamovi. Tak vela stastia s bakalarkou inac. A v BA studujes, ze?
Ja mam Bc titul zo zurnalistiky, z UKF Nitra.

Bingham, a ty co pracujes, pochval sa :)

dobra vila

ojka, keby som so vsetkym mala chodit k lekarovi, tak to nepochodim za pol roka, vazne!! Ale ak ma neprestane boliet, tak sa tam jasnacka objednam, ale uz mi to ide krkom, lebo stale nieco je. Naposledy som isla az do BA k lekarovi a to byvam 100km od BA, ale tunajsi lekari, suckers :-/.
Ale prejdime na nieco prijemnejsie :D. Boooze, ja som tak rada ze ste tu, dufam, ze sa tu ste sem-tam v noci postretavame, aj tak sa nemam s kym bavit takto neskoro, zalozime si klubik :D

bingham

noooo neviem sme si pisali...a hovirila sice ze to obmedziii...to som inak hovoril aj ja....ale tak prekvapila ma.....potvuuurka jedna :))))

ojka

no jo, si odvykam písať, že čo komu píšem, potom menší chaos tu je (:
bingham a prečo sem ta potvuuurka už nechodí? školské povinnosti?
dobra vila, nie,nie, ekologia je sice pekna vec, ale ja som zakotviala na Ekonomickej... a ty si si kde bakalarkovala?
lleilla to teda ano, my sme také nočné nezmari všetci (:

ojka

práve som počula kohutá kikiríkať, to je choré,jak pokazený gramofon stále dokola ((-: ani jemu sa nechce asi spať (:
nie, nie, chystam sa k lekarke,... najkrajšie na tom je, že som objednana na 8.00 a vstavať musím tak skoro, aby som sa tam vedela na čas dostaviť.
A u doktora si s tym bola? Ale nie, do šrotu sa nič davať nebude, to fakt už radšej skusime to čarovanie (;