Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Ten adrenalín Lost, však? Pán cesty, pán auta, túžba prekročiť hranice - zákony. A v tom ti to pokazí pán v zelenom:-) Či diaľniční majú inú farbu?

ojka

slnecnica Dnes 21:51 (((((((-: pobavilo
lost, ale musím uznať, že vieš si zabezpečiť originálne vyhovorky :D
ach, dlho som sa ovládala, ale budiš, boli tu vtípky smerom na kanadu, dáme niečo i na čechov (-:O

lost

ja sa najviac netesim na taku predstavu, ako bolo vo filme iRobot, teda ze bude dialnica, na nej kazdy pojde 200kmh s minimalnym odstupom a vsetko bude realtivne 100% bezpecne, ale clovek nemoze ovladat svoje auto :)

ak by to bolo kompenzovane nelimitovanymi dialniciami alebo okruhom v kazdom meste tak OK..

ale co budem mat z toho zivota, ked mi zoberu vsetko, vsetko zautomatizuju a naaa clovek makaj na prezitie :P

vsetok ten pozitok z jednotlivych cinnosti sa vytrati :)

a prave to robi zivot zivotom :)

lost

nieeee, ziadne pomale vznasadla a robotmi ovladane stroje :P
ja mam rad staru klasiku, kde som "panom situacie" :P preto nemam rad prilis brutalne bezpecnostne limity :P
to nie je potom "ono" :)
to je ako pit vodu po kvapkach :D
na sahare

slnecnica

Človek si toho pri narodení moc nenavyberá:-) Aj ty sa tešíš na vznášadlá? Škoda, že sa ich už nedožijeme:-)

lost

ale dodrziavat rychlost je tazke :(

ako uprimne, 110kmh 130 kmh ak ide clovek 100-200km po tej dialnci je otrasne..

obycajna 160-170 by bola ovela prijemnejsia a nie je to az taka zabijacka rychlost..

ale to mnoho ludi nikdy nepochopi :) (teraz myslim kazdeho kto tvrdi ze jazdit nad limit je riskantne :) a celkovo, u nas je to len pre rozpocet :P )

hold, narodil som sa v zlom case na zlom mieste :D

lost

anooooooooo :)

ono na slovensku sa aj tak neda jazdit rychlo, komicke je ze prave tam BA-TT je najrovnejsi usek a tam najviac meraju :)

ako uprimne, velmi vela krat mi mohli zobrat vodicak, ak by merali v spravnom case na spravnom mieste :P (velmi vela znamena niekolko sto-krat ;) )

ale vzdy to bola nizka pokuta, 25-40 kmh nad limit :D hahaha

lucky i am..

i ked za ten rok som dal na pokuty 500eur

tak som sa rozhodol, ze ak si chcem ist "zahrat" si s dialnicami, tak jednoznacne nemecko :)

a rovno si tam mozem dat nejaky pravy schnitzel :)

lost

jjjj, napr ze som RUS a prehrali sme a poviem ze "netrestajte ma pani, uz som potrestany dost" :D

ale to musim ist z BA do TT nie naopak :)