Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

hahaha prave som sa neskutocne oklamal :D
sam seba..

idem si na zuno, ze si spravim z nudy nejake zmeny na ucte a tak si prevediem zo sporiaceho uctu eura na bezny ucet a zalozim si ten sporiaci ucet plus a tam to prevediem, no a ked sa toto stalo a dokoncilo, pozeram ze mi to nestrhlo z uctu 1, tj. na sporiaci to pripisalo ale z uctu 1 z ktoreho som to posielal to nestrhlo!!!!

som sa straaaasne moc potesil ze "wow, doubling my money OVERNIGH!!!! "

ale kdezeeee...

teraz som pochopil aky je rozdiel medzi UCTOVYM a POUZITELNYM zostatkom, cize ziadny doubling :)))

ach, ale aspon ma to rozosmialo :D uz som si myslel fakt ze tam maju nejaku chybicku a idem na dovolenku :D

ojka

a je to tu , prišla na ojku kríza, musí baliť caky-paky a ide sa nazad do BA.... och (ťažký povzdych :D )
slnečnica, ja som bola v prahe asi asi asi 2 razy, tiež taká menšia, ale takito vo mne zanechalo to mesto len pekné pocity ((-: a raz som tam bola v lete a raz v zime (:

slnecnica

Lost, čokoľvek:-) prvý krát som tam bola ako cca 6 ročná, a bola to láska na. prvý pohľad, pocit, že som tam doma. Asi som tam žila v minulom živote:-)

slnecnica

Bree ránko:-)
Praha je také úžasné mesto, že aj ked tam pôjdem xy krát, stále ma nemrzí. Chcelo by to nejakého strateného predka, ktorý by mi tam odkazal byt:-)
Idem sa na chvíľu uložiť, s pocitom, že ma ráno nebude budiť budik-jupí. A víkend sa môže začať:-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk