Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

Macca, dobre vedieť, že v tom nemáš prsty ty :DD
Lost, a kade si sa teda cez víkend táral? (: nože prezraď....
ja si inak tieto dni doma "prazdninujem", kým nezačne u mňa opäť predštátnicová horúčka, tak to bude katastrofa, už.... asi sa na to neteším :D
Inak, ked ti je také strašné horko, tak počkaj zo dva dni, prídu traja ľadoví, bude trošku chladnejšie ((-:
krásny deň všetkým prajem

lost

lost je tu (uz) :)
nebol som tu ale cez vikend :)
hehe to by ma zaujimalo ci som blizko k banu :D

ani to neviem teraz dobehnut, tie prispevky :)

ojka

www.youtube.com
krásny deň vám prajem (:
ženy, nestresujme/te, musí to dobre dopadnuť.... ach, no ja som si povedala, že prazdninujem, tak prazdninujem a učenie ide uplne mimo mňa, och, do hrášku, ja neviem, jak to budem stíhať učiť sa... ale čo už so mnou, keď mne je teraz tak dobre jak nikdy :D

slnecnica

Od 2.20 som na nohách, momentálne už k.o
Ako si užívate voľný deň?
Ojka, ja mám štátnicu koncom tohto mesiaca, takže by bolo aj vhodné sa začať učiť. Aj keď nič nebudem siliť, pri mojich stavoch. Nespravím na prvýkrát, pojdem na daľší, nebudem prvá, ani posledná

ojka

dobra víla, no či tie lieky fungujú, neviem, podľa mňa to je len také placebo, ak tomu veríš ((-: ale tak niektoré možno vážne majú nejaký fajn účinok (:
a neboj, neštresuj ešte, štresovať budeme viaceré neskôr.... prihárať bude až o pár dní (-:O ešte len to bude katastrofen

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.