Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

dobra vila

ojka - biedne, velmi biedne... vravi sa, ze ked je clovek pod natlakom stresu, lepsie mu to pali. No ja mam dojem, ze cim viac stresujem, tym horsie to ide.
A tiez mam dojem, ze ja nebudem skor oslavovat ako ty, aj ked mam termin skorej... :-/. Mozno budem oslavovat az v auguste, aach...

slnecnica-aj ty si studentka? a tiez statnicujes?

ojka

slnečnica, ja viem, flákam (-:O ale jak som v stredu odcestovala z BA domov, tak som sa nezastavila, stále kdesi lietam, čosi vybavujem, cestujem a zrazu je pondelok večer, nenormálne ten čas uteká....
fiha a ty začínaš už aj učiť? ja ešte nie,... tezy sa postupne vypracúvavať, je ich okolo 89 a v ročníku sme si ich rozdelili, tak už sa dávajú dokopy... ale ešte som to ani netlačila, ani neučila ani nič (:
ale chapem, že niekto sa už učí, však takmer všetci majú skôr štátnice jak ja , tak budú skôr i oslavovať, takže tak (:

slnecnica

Hello ojka,
no, flákaš to tu! :-)
Ja som trochu cestovala, trochu organizovala, trochu odpočívala, dnes aj pracovala a zajtra budem trochu súťažo-pracovať:-)
Už si sa začala aj učiť? Ja som si skompletizovala materiály a dúfam, že sa ma to nejak naučí:-)))

ojka

fíííííha, deti moje (: ja sa na pár dní zdúchnem, a tu nič? :D
čo porábavate tieto dni? (: ako ste víkendovali? (:
pekný podvečer vám prajem ((:

ojka

Dobrá víla, ahoj, ahoj (:
no skúšky dorobené, DP odovzdaná a teraz som odišla na pár dní domov "prázdninovať", trošku si oddychnuť, takže tezy ešte určite nedrtím, na to nemám síl ((-: až o niekoľko dní neskôr..
a čo ty? ty ako napreduješ v týchto školských veciach? (;

ojka

lost, no tak to je dosť smutné, si to jednoducho nezvládol :D
dobrá víla, okolo nášho intráku šlo to auto dnes, no a či ja som nestála asi meter od neho, ako prechádzalo? :D
ale podľa mňa tiež nefotilo ((-:
lost a na juhu inak nebodaj prší? (:

dobra vila

V nasom meste bol este pred 2 tyzdnami :), ale videla som ho iba na chvilu pocas jazdy...som spulila, ze co za divne auto sa to tam vali naproti a pozeram ze gooooogle autooo :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk