Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, hlavu hore, vždy môže byť i horšie (:
a bol veľký prúser, ked si to BA meškal?
ale už je streda poobede, už to ide dole kopcom, už sa zvíííííkendnieva a ja dnes cestujem konečne domooooooooov ((-:

lost

no ja som isiel spat 0-030
o 300som sa isiel este napit vody
o 5 56 som vstal sam od seba (budik bol na 6 20)..
dobry zaciatok dna a este horsi koniec dna - do BA som nacas nedosiel, milion aut a milion zapch, mozno ak by som isiel cez budapest a vieden tak by som tam bol skor..
ach, mam pocit ze je pondelok..

ojka

zdravičko (:
viete, čo je na figu, že v noci chcete pospať a nedá sa a ráno sa k tomu zobudite o 2 hod skôr ako ste plánovali, to je na hlavu :DDD
krásny deň vám prajem
www.youtube.com
Say Yeah! Yeah! Yeah! Yeah! ((-:

ojka

aaaaach,ja som to tusila,ze s tym spankom to nebude az take jednoduche,ako som si predstavovala,ked som si naposledy tak z chuti pospala...no do hrasku (:

ojka

lost, tak to už teda hej (((-: tak šup šup, utekaj spať, a zajtra prajem príjemné ranné bezbolestné vstávanie (;
gn ti prajem

lost

nj, ale upal nie je msrtelna choroba :P
teda mozno :D netusim
cize je to OK :D
su aj horsie veci, napr ze je polnoc a o 6 00 musim vstavat :)
tak gn :)

ojka

slnečnica, tak to sa teším,budeme si všetky navzájom palce držať ((-:
maomaka, diky, diky (: tak neviem, či je to až tak moc technické, aaaale už aby bolo hlavne úspešne po tých štátniciach (:
inak na na slovensku padajú teplotné rekordy, počuli ste?
a ja mám tiež jeden rekord, ja som včera spala už od pol jedenastej cca do pol deviatej dnešného dňa ((((((((-: že aká som ja na seba pyšná, konečne dobrý spánok. Ale vidím to tak, že som si nadbehla na niekoľko dní, tak som zvedavá...
slniečkovský a usmievavý deň voľna vám prajem (:

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk