Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

slnečnica, tak to sa teším,budeme si všetky navzájom palce držať ((-:
maomaka, diky, diky (: tak neviem, či je to až tak moc technické, aaaale už aby bolo hlavne úspešne po tých štátniciach (:
inak na na slovensku padajú teplotné rekordy, počuli ste?
a ja mám tiež jeden rekord, ja som včera spala už od pol jedenastej cca do pol deviatej dnešného dňa ((((((((-: že aká som ja na seba pyšná, konečne dobrý spánok. Ale vidím to tak, že som si nadbehla na niekoľko dní, tak som zvedavá...
slniečkovský a usmievavý deň voľna vám prajem (:

Maoam

Ojka: gratuliere!!!! Ojka, to som netusila, ze studujes nejaky technicky smer oooooooha! :DD

supis, tak nech ti to vyjde, drzim palceky

lost

neviem, to mi povedal teplomer v aute, ked som bol na cestach - priamom slnku, asi preto :)
ale to bolo okolo 14 00..

ojka

ďakujem vaaam (:
lost, nie, nie, žiadne Mgr. Ja budem rovno ING. OJKA ((((-: aaaaaaaaaale to až o taký mesiac (:
slnečnica, no ja ešte neviem presne kedy budem mať štátnice, ale vychádza to na posledný májový týždeň (:
lost, 34? to v akom slenníku bývaš? mne na PC ukazuje len 31 že bolo, ale zasa verím tomu, že na obchodnej, kde praží slnko celý deň, tak tam toľko mohlo byť ((-:

slnecnica

gratulíííren ojka, poznám ten pocit:-)
už máš aj termín na štátnice?
to horko ma ubíja, okrem toho sa dnes ozvala úzkosť, atakovala ma a bolo mi hrozne.

ojka

zlatíčka moje, ten najkrajší začiatok týždňa vám prajem (:
diky, že ste držali palce, oplatilo sa, dnes som už oficiálne doskúškovala a zviazala DP ((-:
už len zaniesť to v stredu do školy a LEN ZOŠTATNICOVAŤ ((-:
a vy ste dnes mali aký deň? horúci?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk