Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

Je tu niekto, kto vie ako vypocitat
2^(1/x)=co najblizsie k cislu 2

ale jednoduchou rovnicou vypocitatelnou v hlave bez logaritmov ? :)

teoreticky sa to da pravidlom 72 70 69.. ale tie cisla su dost odveci, kedze x sa ma rovnat 3,8 a nie 3,6-3,45

da sa to takto ln(2)/ln(1+.2) to nam da presne 3.80178402

ale neexistuje na to nieco jednoduchsie? :)

lost

hmm, nj, keby aspon poriadne namalovali ciary na cesty, aby som videl kam idem, tak by to bolo lepsie :)
no ked hovoris ze je to pekne mesto, raz si to musim naplanovat tak na den a s bastienom :))) teraz som videl extremne malo z toho..
Aaaa maju new song :) a je to menej ako den stare :) ako vzdy, dalsi kandidat do playlistu :) malokedy sa stava ze co pesnicka to kvalitna pesnicka :)

wow tak GOOD LUCK na dnesnej skuske :)

ojka

ranecko,slniecko,krasny den vsetkym prajem ((-:
JEEEEJ,lost,si bol u nas v za? Ako,k tomu betonu sa nevyjadrujem,za posledne roky 'vyvolení' tak znicili zilinu,ze mi neraz slza vybehla,ked som videla,ako vyrezavaju stromy,nastupovala tam tazka technika a pod... Zilina je/bola inak krasne mesto (:
a s dnesnou skuskou mam teda este 2-dnes a v pondelok....
Slnecnica,pomohol protestny spanok?dufam,ze je uz o poznanie lepsie ((-;

lost

nj, do rana :D ale ved mas net na PC ci nie? :D
tak do rana mozes byt na tom nete :P

nj cakanie, to nemam rad, osobne by som im zavolal ihned :D

maju udajne 24/7 linku, ale to je PODVOD A KLAMSTVO, lebo nemaju, skusal som to niekolkokrat.. ked mi padol net o 01 v noci

maju hotline len pre nejaku magio sluzbu, ale telekom ako telekom, mozno by si tam nieco vybavil :)

lost

ale to asi nebude ono, to je mozno len aktivacia sluzby, nie nastavenie sluzby..

jedine nastavenia ktore som v zivote na mobile robil boli pre WAP sa mi zda a potom este pre GPRS ci take nety.. ale to je uplne nieco ine.. asi..

no neviem, asi by som im skusil zavolat, ale teraz uz najskor jedine rano o 08, alebo potom cez email, nech to vysvetlia ako sa napojit

ale ak si bral mobil z toho telekomu, tak nemas to tam prednastavene ?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk