Prečo ešte nespíte?

J111

Ja som sa tak vytesoval, ze mi zrusili ban, ale az taka pravda to nie je, ban mi zrusili len na jeden pocitac, tento. Ten druhy je blokovany. Trochu divne odblokovanie, jedno odblokuju, druhe nie a pritom ide o tu istu osobu.

lost

proste ryba pachne od hlavy, ak budu kradnut policajti, preco by som ja kradnut nemal?
to ked mam zaruku, ze si to nejaky tulpas na stanici necha, to uz radsej necham si pre seba ;)
ani postou to nemozem poslat, hadaj preco, lebo to ukradnu na poste :D

to je uplne super motivacia na to byt "dobry" :)

iste - treba zacat od seba, ale toto je "scenar 2" z toho co som uviedol, oni nas budu zneuzivat vecne - resp. dokym im to budeme povolovat..

a preto som za anarchiu, potom system padne a vyfiltruje sa..

lost

to je vlastne toto co som myslel

"ale hadam nenavrhujes drzat hubu a krok a posluchat a "tvorit peknu krajinu" tak ze "zacat treba odspodu" tak ze "budem posluchat" aka "budem sa nechat vyuzivat"

je rozdiel v poslusnosti takej, ze mam respekt pred susedom a takou poslusnostou, ze ma sused nie ze vyuziva, ale ZNEUZIVA vo svoj prospech

byt poslusny v druhom pripade?"

ale teraz sa velmi ponahlam do BA a tak neviem pisat sam za seba :D potom poobede :)

lost

ojka.

ide o princip, ak sa ucitel sprava ako imbecil, preco by sa mal ziak snazit? :)

ano - pre seba, lenze tu ide o iny princip, hned ti to skopirujem,

ojka.

lost, zato, že niekto zmysel pre poctivosť nemá, to neznamená, že máš byť i ty taký....
keby niekto chcel vyskočiť z okna, skočíš preto z okna i ty?
a čohože si sa zasa tak dobre najedol v noci? :D