Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ojka, no povedz mi, oplati sa byt dnes poctivy?

www.sme.sk

Štátni policajti odovzdané peňaženky zatajili

este stale sa cudujes, preco nerespektujem maximalnu povolenu rychlost? :)

asi si idem dat flirt s R1.. je krasna slnecna nedela, i ked trochu chladno.. len 15C

lost

nj to mas pravdu :D
no v DE som este nebol :)
ale raz sa tam chcem ist pozriet len tak na par dni..
prave v takomto pocasi, ked nie je horko, ano zima :D
a lost uvidi :D

Maoam

Lost - nic nie je zadarmo...chapes, kazda minca ma dve strany, daj si plusy a minusy na papier, uvidis, co ti vyjde.
Ak ti vyhovuje byt doma, moct si dovolit byt lenivy a nic nerobit, tak ostan, ale potom nezavid, ze inde je to 'lepsie' ;-). Ono vsetko nieco stoji. A ak to chces aj ty, budes musiet pre to nieco urobit. Same ti to z neba do lona fakt nespadne. V dobrom!

Maoam

Lost, to ja neviem, to by si si musel vyskusat na vlastnej kozi. Kazdemu vyhovuje ina krajina a iny zivotny styl. Musel by si sa obracat, lenivost by ta tam nikam nedoviedla, teda ano - naspät domov.
Sam sa musis rozhodnut.

lost

no to je dobra otazka :D
netusim :D
som lenivy nieco robit, niekam ist :)

no a nemcina :D

a myslis,ze by mi tam bolo lepsie? :D

Maoam

Lost a zasa sme sa dostali k tomu istemu bodu - uz par mesiacov sa ta pytam, PRECO este trcis na SVK, ked je to z tvojho pohladu takto? Lebo mne to logicky nedochadza.

AT a DE su pre teba super po strasne vela strankach - tak co este robis doma??????

:DDD

lost

uz si fakt myslim, ze skoda ze Hitler nevyhral naposledy :D
sice by sme pisali teraz nemecky :D
ale mozno by to tu vyzeralo lepsie :)

lost

"Lost, takze sme vlastne prisli na to, ze ty si vlastne zijes nad pomery, ked sa prevazas autom :DDDDDDDDDD. :PPP"

ano, podla Fica je auto luxus (ale moje nie je luxusne), lebo to nepotrebujem, ved mam nohy, no nie? :D

nj, auto je "luxus" ale vezmi si, ze na SR je uz benzin na urovni De takmer :)
kolko tam stoji 95tka benzin?
u nas cca 1,6-1,62..

no ale !! nemci maju dialnice ZADARMO !!! a u nas? par stoviek KM za 50eur :D

plus maju asi aj lepsie cesty, cize ak si to spocitam, a ani nemusim prihladinut na platove rozdiely, tak je v DE lacnejsie prevadzkovat auto :D

aj auta su tam lacnejsie a aj servis kvalitnejsi, aj benzin kvalitnejsi (u nas je problem tankovat, ak si clovek nechce znicit auto, a plus - neexistuje normalny servis na tie menej koncernove auta na slovensku :D napr clovek musi chodit do CZ :D tam je to aj lacnejsie a pristup je lepsi..)

prave mi kamos hovoril, ze v BA je lacnejsie ist taxikom ako vlastnym autom :D co je asi aj pravda :D

ale tak co uz.. co s tym clovek narobi.. podla mna ropy je viac nez dost, to je taky isty podvod ako s vajickami, ze si obchodnik da na pult 3 kusy vajicok a povie "to je jedine co mame, preto stoji kus 200 eur" - niekto to kupi, "lebo musi na Velku Noc kupit vajicka" a potom ked odide, doplni tovar a zase len 3 vajicka a cena rovnaka :) BUBLINA..

to je akos vodou v Afrike - ten kadaffi mal brutalnu spotrebu vody, az 2.3km3 rocne vytazil z pod puste.. no ale, ehm, zasoby vody su tam odhadovane na 150 000 km3 .. ale hlavne ze nejaky obama prehlasi, ze kadaffi je gangsta a 100 milionov americanov s nim suhlasi a preto musia zbombardovat jeho krajinu :)

a detto s iranom, su tak strasne dialboslky ze ohrozuju svet s atomkami ze az :)

a este krajsie je, ako ta najsamlepsia a najmocnejsia amerika hladala nejakeho imaginarneho osama bin ladina 10 rokov !!! a potom zmizol v mori :D :D: D

haha toto fakt netusim kto im moze zozrat.. 10 rokov a biliony dolarov daju na 1 muza.. ehm, to musi byt iny TROLL profik :D:D:D:D

no a cely svet je sialeny :P preto jazdim autom, kym sa da, nech si to "uzijem" :) a potom ked bude zle, prejdem na MHD :) zle bude ked napr brusel zakaze benzin (vezmi si, ze ak by co i len 20% aut preslo na elektrinu, museli by sme viac atomovych elektrarni ako univerzit prakticky..) alebo ak je brusel taky retard, ze uvali embargo na Iran a potom po meisaci povie "aha, ked dame embargo, tak zdrazie komodita, aha, to sme nevedeli" uplni magori :)

proste to je jedno :D zase so msa rozpisal :D

Maoam

Lost, zavisi od toho, kde zijes, Nemecko je velmi velke a vramci neho mas dost velke regionalne rozdiely, ako v prijmoch, tak aj vo vydavkoch a nezabudaj na to, ze z vysokeho prijmu mas aj velmi vysoke odvody a dane ;-). Takze brutto to znie super,netto uz horsie :D. (ak si slobodny, bezdetny)
No ale zit priamo v Mnichove (prenajom, doprava, sluzby, jedlo), to uz musis pekne zarabat :D. Urcite mas lacnejsie alternativy, su aj lacnejsie mesta.
Lost, ale ine som chcela - mat auto je luxus, ak nemas dostatocny prijem, minule davali v telke, ze oproti minulemu roku stupol vramci DE pocet cestujucich verejnou dopravou asi o 25%! Ja sa tomu vobec necudujem. To nie je len benzin,a le dane a poistky, TÜV /vasa STK/ su tu velmi drahe zalezitosti.
V mojom okoli par ludi auta predalo, alebo predali a kupili si mini-auto s malou spotrebou a pouzivaju, len ked musia...
No a za usetreny rozdiel si poriesia ine veci.
Aj tu je vela 'normalnych' a takych, ktori nemozu velmi vyskakovat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk