Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ojka, ten lev ma aj lopticku :D haha, to musi byt zlate :D le ntaka kapanek vacsia macka :D

Maoam
jaj no :D mnichov som trepol preto, lebo je len 500-600km daleko :D
tak passau :D ten je este blizsie :D

no jo, je to tam drahe, ale kolko treba mesacne na zivot, kedze najdrahsie, odhadujem 2000 eur minimalne? :D

to by som musel najst 5 a pol prac aby som tam potom prezil :D i ked v nemecku maju ine platy :)

a ano, MHD by mi usetrila dost :) ved vlaky/autobusy stoja na 100km tak.. 5eur? to by bolo v porovnani s autom, ako zadarmo :D

Maoam

teda to by si musel strasne dobre zarabat, aby si tam zaplatil prenajom :D, nieto este veci okolo toho :D, ale mozno z teba bude velky seeeeeeeeef a das to hned :D

Maoam

ahojteeeee :-)

Ojka: dakujem za opytanie, este sa stale s tym trapim :-/, sice horucky uz klesli, ale stale je to aua a hlavne velmi malo a zle spim, takze som ako zombie :-/

Ojka + Lost: tych aut je skutocne vsade strasne vela, ale to nie je dlhodobo udrzatelny stav, mne to zacina riadne liezt krkom :-/

Lost: noo...keby si to poratal, tak by si mozno prisiel na to (podla auticka, spotreby atd), ze by si rocne mal v pluse nejakych 1000-2400 euracov, kebyze jazdis MHD :D

ojka

nooooo, jak ste sa tu rozfutbatbalovali a ja som pritom mala na mysli hojej (((((-:
ale inak súhlasím s vami, niektorí "fanúšikovia" chodia na tieto škortové akcie výlučne len s tým, že sa chcú pomlátiť, neviem, k čomu to je dobré, možno im to spôsobuje nejakú pasiu :DDD
lost, ale inak súhlasím, v noci bolo vonku krásne... teda aspoň čo som bola okolo druhej vonku na balkone, tak som hviezdičky kukala (:
slnečnica, ehm, surfovať? to čooo? ((-:
a prečo zlý víkend, sobota sa nezdarila? /-:

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.