Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

A ti fanusikovia robia dost na ho vno reklamu pre celu trnavu..
dost kamosov mi hovorilo, ze ak uvidia meno Trnava, alebo SPZ TT- tak si spomenu na infaltilnych fanusikov...

cize to robi trnave super meno :D

asi sa prestahujem :)

idealne nejaky mnichov, tam maju aspon rozumny limit na dialnici = ZIADNY !

ak by som teraz mal dialnicu, kde by som mohol ist lubovolnou rychlostou, v tomto momente by som naplnal rozpocet (spotrebou 30L/100km nezmyslene vysokou rychlostou len tak pre radsot..) ale to je uz ina story :D

proste su blbci - nie fanusikovia, ti su retardi, ale su blbci ti, ze ich nevedia vypraskat, byt kompetentny, zavrel by som ich na 72 hodin do chladku (basy natvrdo) za vytrznictvo a dal im celosezonny zakaz navstevy AKEhOKOLVEK stadionu na uzemi Slovenskej republiky + ich dal na GRAY list dozivotne.. a ten zdielal so zahranicim.. a jasne, pokuta 500 Eur kazdemu, kto robi hovadiny.

ak dokazu zobrat 800eur a zakazat vodicak na 3 roky za uplnu hovdinu, jazdu 200kmh na prazdnej nocnej dailnici,

tak nechapem, ako moze byt niekto taky imbecil, ze nedokaze zakazat a pokutovat retarda - fanusika..

och, toto mi je ale spravodlivost a pricetnost...

lost

hmm, nieeeee, ja kaslem na sport :)
za 1. je to podvod, predane zapasya korupcia, VO VSETKYCH SPORTOCH, a hlavne taliansko, rusko a ine majstrostva, moz noaj slovensko, netusim, cize ebem na nich slusne povedane :)

a sport na svk? teda futbal? ojka, no povedz mi, vyzeram snad na cloveka, co chce spachat samovrazdu "bytim fanusikom slovenskeho futbalu"? :????? :D

":D

inac super, na takyto futbal maju bravat otcovia svoje deti (ci synov len? :D )

no iste.. uplna supa haluz :D

ja som ako fanusik bol len na 2 mensich futbalovych zapasoch a potom este ma kamosi nahovorili na pezinsky basketbal, ale aj ten skoncil takze koniec :)

ked uz byt fanusikom, to uz radsej pojdem na koncert pianoguys :P

tak stvrtok hovoris hmm.. stvrtky som neznasal, prisli m idepresivne :D och, sorry :D ale drzim palce, prsty :)

ojka.

oukej, padám ja do postele, som si povedala, že tento víkend si budem len užívať a oddychovať, aj keby traktory padali :D
tak tu nebuntošte dlho, nech nemám výčitky svedomia, že ste tu bezo mňa bez dozoru :D

ojka.

ooooo, tak si si bol i zašportovať?
inak, aj ty si taký poctivý fanúšik? ževraj hral slovan, och, toľko rozčúlených ľudí som dnes už dlho nepočula :D
no skúštičky moje zlaté, v pondelok si idem pre výsledok, ak som ju urobila, tak som v zlatom polčase a potom ma čakajú ešte dve, takže avízujem, najbližšie držte palce zasa v štvrtok ((-:

lost

jasne, dnes som hral tenis :D

100,00% to asi este nie je, ale nevadi :) bude mozno za tyzden.. ale pocitovo je to uz 100% :)

a co ty, ako skusky? :)

ojka.

slnečnica, brýýý večer i tebe, jasné, že nespí, ale čoskoro bude... možno :D
lost,.... tak to vieš, teraz je ťažká doba,.. inak, ty si už teda uplne fit? či? (:
ako ste sa dnes inak mali? (:

lost

ojka.

ja to ratat radsej nebudem :P nechcem si pokazit chut do zivota ;)

alee... preto je ivac aut, lebo ludia si cez krizu nevedia najst pracu blizko a su nuteni cestovat za pracou velmi daleko..

ironia vsak?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk