Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ach jaj, uz ani ten rezen nechuti tak ako chutieval !!! :D
ale aspon dnes neprsi..
ale toto je otrasne, meriam si cestu az do hainburgu, a ani rezen dobry a ani maso nemali v ochodoch !!
no toto, uplne zabity den :D

slnecnica

Lost,ten chleba je ľahký a vzdušný, pretože ta pekáren ti cesto poriadne vymiesi. A značku tiež netuším, my mame takú nejakú obyčajnú z lidla sa mi zdá. Inak, odborníkom na pečenie je tu adam krt, skus si nájsť tému, neviem ako presne sa volala, ale niečo ako Domáca pekáren či niečo podobné. Alebo si skus Adama odchytit:-)
Ojka, ja som mala individ. študij plán, takže mám uz po skúškach, aj prácu odovzdanu. Tebe držím palce, nech sa ti na skúškach darí. Si taká Ačkarka alebo berieš čokoľvek okrem fx?

ojka.

aj bych ti povedala akú máme doma my značku, ale nepamatám si, keby si chcel, tak si musíš počkať do konca týždňa, keď budem doma prítomná d-:

ojka.

ehm, nooo, čo ti ja viem, jak to opísať, ale hej, povedala by som, že je teaký vzdušnejší ((: a najradšej na tom mám, že si môžeš robiť i všeliaké "prichute", alebo ako to nazvať :D môžeš si upiecť obyčajný, zemiakový, slaninkový, semienkový, slnečnicový a pod. Vo fantázii sa medze nekladú (: ja osobne som si dosť na to zvykla (-:O

lost

A je ten chlebik z tej pekarne taky "husty" alebo taky ako keby to robil clovek "rucne" napr v pekarni, taky "vzdusnejsi" ? :)

ojka.

Lost, ja vám skočím do reči, a domácu pekárničku len odporúčam, u nás doma na nej veľmi radi pečieme chlebík ((-:

ojka.

slnečnica, a teba koľko skúšok ešte čaká? už si začala skúškovať? (; budem držať palce...
dobrá víla, nooo, tak hodina dvanásta, ale hlavne, že stíhaš :D
ja dnešným dňom zahajujem moje posledné študentské skúškové obdobie, tak držte palce... (-:O

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk