Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

system

cavte :D potrebujem co najrychlejsie zistit, za aky cas vzlietne normalne velke lietadlo (boing 737) napr. z letiska do pozadovanej vysky 800km ? vie niekto ? aspon priblizne, bo ja nemam paru som nikdy neletel :D kto prvy napise, vyhral D:

dobra vila

ojka, ale to neva, k zviazaniu to je posledny krocik :). 21.maja, ale v tomto pripade by som bola uvitala troska neskorsi termin :-/. Len co to clovek odovzda, musi sa drtit..vlastne ja sa drtim uz teraz, dost sa bojim...lepsie povedane, fakt sa bojim...ty ich mas neskor, to si pamatam, len tiez neviem kedy. A co potom? Zostavas vo firme, kde teraz brigadujes? Ponukli by ti pracu?

ojka.

dobrá víla, ale tak ja nie som origoš z BA, a u nás na severe, to je tiež zaujímavé ((((-:
ale neboj, všetky najdeme niečo super a bude nám fajn, treba si veriť (:
a ďakujem (: ono to je tak, že niektorí spolužiaci dopisujú, niektorí si v polovičke, a niektorí to môžu už rovno i viazať ((((-: ale v taktom štádiu ja ešte veru nie som , heh
kedy máš vlastne ty tie štátnice?

dobra vila

ojka, super! Congratulation! To si postihala nakoniec este pekne v predstihu, ked to mate az na 4.maja :). Ostatni tvoji spoluziaci este potia krv, podla mna :P

dobra vila

binghi, take som ja napisala? :D ze by si padal do mna do kolien? :D Ochhh, kde som nechala svoju davku skromnosti?:D Normalne sa hanbim, ze som nieco take napisala (aj ked je to pravdive, HAHA :D, moj senzacny zmysel pre humor :D).
No, uz si sedim na ustach...inko a ojka su v BA, som presvedcena, ze si najdu nieco fajne... Ale ja som z juhu, z dolniakov, a este ani madarcina mi nejde tak, ako by tu asi trebala, tak neviem, neviem :-/....
Mozno sa k vam prestahujem... potom uz tu kavu fakt musime vsetcia dat :DDD

ojka.

lost, to ani kilometer nemôže byť ((-:
no slečna musela stáť pol hodiny pred zrkadlom, 3x sa prezliecť a pozrieť ešte niečo na nete (-:O tak preto sme ho zmeškali :D a ja kvoli nej predsa nebudem ešte utekať na bus, ked nemusím d-:

lost

ojka, HAHAHA, a preco ste ten bus zmeskali? :D
inac dobry trik :D
10 minut pesi naozaj nie je vela :)
ved to je max 1 kilomter :)
tolko zvladnu aj stare babky :)

lost

bingham

jaj heh, no hej, ja som celu zimu mal kratky rukav :P
a doma som sa tiez liecil v kratkom rukave :D

nemozem si pokazit povest :D ale von s nim este nejdem :P

ojka.

inak, prišla som na to, že ja sa snáď začnem i obdivovať :D za moju nekonečnú trpezlivosť :D
lebo, napr. ráno sme si so spolubývajúcou povedali, že ideme do kostola, a vravím jej, že ideme peši a žiadnym busom, však to je možno 10 min. peši... a ona , že nie, že to je ďaleko, že možno nazad pôjdeme peši..... tak ja jej na to, že keď stále fňuká, že je široká a musí chudnúť, a drží dietu a nemôže si to dať , a ono sladké, tak ideme jednoducho peši, však vonku nefučí, neleje, nesneží, slnko moc nesvieti, traktory nepadajú, že aspoň sa prejdeme.....
och, tak ona sa zaťala, že ideme jednoducho busom :D tak som do nej už nerýpala.... ked sme odchádzali z intraku, tak jej hovorím, že nech si švihne, nech sa už obúva, oblieka, lebo ten jej vysnívaný bus zmeškáme... a viete čo?
ZMEŠKALI SME HO :DDDD
a tak sme nakoniec šli peši a ja som mala dušu na mieste (((-:
viem, som zlaaaa, muhahahaaa....
ale inak vám prajem krásny deň ((:

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk