Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

lost, ked ti zelenina/ovocie chutí, tak si ju daj ako prílohu ku všetkému :DD
ja ju schrúmem často i samú, len tak si sadkám a hryziem (((-:
och, ale belgická bonboniera, tak to si narobil riadne chute tearz, dala by som si niečo sladké d-:

lost

neee, pre radost som si kupil nejaku belgicku bonbonieru :P :))

a preco rezne? :D no lebo to je moja krv v zilach :D teda technicky, ako kedy :) inac... doma si ich nerobim, lebo vyprazanie neznasam, sakra vela prace a bordelu a upratovania pre par platkoch masa alebo karfiolu? ee :)
ozaj a ryzove som skusal ked som bol chory, v nedelu (v polovici choroby) a neviem preco, ale vobec mi nechutili :D proste som mal bud zmenu chuti, alebo som vybral zly balicek :)

coskoro skusim znovu :)

ale mam iny plan :P

konecne sa zacina "zeleninovo-ovocna" sezona :) a tesim sa na ceresne, ale v neposlednom rade aj na vybornu zeleninu ako prilohu k ranajkam, ci orzne salaty atd :) napr k reznom :D tam sa salaty hodia, ci nie? :)))

ojka.

:D :D :D :D :D
lost, rezne :D no ty si zlatý :D a ryžové chlebíčky máš (;
čokoláda aká? z DM? ((-:
ale bastien fakt zlatý, aspoň vidíš, jak s tebou súcití (:

lost

ojka, no bastien sa stasral prakticky sam o seba :D a stacilo mu dva krat denne vyvencit, niekedy viac :) vcelku sikovny pes inac, ked videl ze som bol stale v posteli, proste prisiel a lahol si vedla a cakal :) neuveritelne ako dobry je , tazko opisat slovami :)

no uz je lepsie, lebo dnes som mal uz cokoladu :D ale vitazna paska bude pretrhnuta, ked si dam rezne :)

ojka.

no a vy ostatní idete ako víkendovať?
kupil ste si inak včera žltý kvietoček?
inak, ja som si aaž dnes uvedomila, že bolo včera piatok 13.-teho.... frčíte na tých poverách?

ojka.

dlhá cesta? no do hrášku, lost, to musíš byť riadne kaput, ale ak ti je čo len kulilinček lepšie, tak som rada (: takže tipujem, že víkend s najväčšou pravdepodobnosťou stráviš v posteli... kto sa inak teraz stará o havkáča? rodičia? či brat? (:

ojka.

lost, ale jaká originalita v tom videu :D vedia, jak zaujať :D to čo tam oni predviedli, to by hocikoho nenapadlo (((-:
jakoš inak pokračuješ v liečení? úspešne napreduješ? dúfam....
(;

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk