Prečo ešte nespíte?

dobra vila

Jaj, ojka, ja sa uz aj na statnice ucim, strasne sa bojim... ale spoluziaci niektori este nevypracovali tezy. Nikto sa k tomu nema, ucim sa, co zatial je...som velmi nervozna, ale ja som vzdy bola taka...cely den som sa dnes ucila a je mi zle od nervozity, naliala som si pohar vina, je mi biedne.
a nehovor mi, ze som sikulka, lebo sikulka si ty, co pracuje, chodi do skoly a stiha viac predmetov ako ja...ja sa s tebou porovnavat nemozem, a to myslim vazne...ja zas obdivujem vas, co to vsekto stihate.

ojka.

fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net ja píšem náhodou pekne - myslím :D
maoam, tak aj ty chorá? aj jaj, čo sa to so všetkými deje, kopec ľudi v mojom okolí čo je, tak je to samá chorôbka,... tak i tebe prajem čo najrýchlejšie uzdravenie ((:
lost, ale aká super pena to musí byť, keď sa z nech dá takto tvoriť, ach, mám chuť na kapučínko ((-:O
dobrá vila , no ja mám skušky 4 a z toho tento týžden už dve rovno... a DP máme odovzdať do 4.5, tak potom máme o nejaký ten deň navyše oproti vám (:
ale aj tak si riadna šikuľka, ked už máš po skúškach ((: už "LEN" tu DP dať dokopy, obhájiť a zoštátnicovať :D

dobra vila

ojka, dokedy to vlastne mas odovzdat? U nas je deadline do 20.4 (to je piatok a vtedy vlastne na studijnom ani nebyvaju), takze buduci tyzden to musim ist dat zviazat.
Co sa skusok tyka, tie uz mam za sebou, ale ja som mala iba jeden jediny predmet v LS, nie ako ty :-/. Myslim ,ze to mas viac "hardcore" teraz :-/

lost

och Maoam, to je mi luto :( tak sa setri a vylez to, nech to co najskor odide a bude zase OK..

ojka.

hmm, no to teda hej :D vezmi si, ze by toto doniesli v nejakej kaviarni a nikto by to nechcel vypit :D
inac to musi byt inak chirurgicky pevna ruka + trpezlivost aby sa to podarilo :D

Maoam

ahoj lost, joj, zlatucky je maly Bastien :DD na zjedenie, vidis, ako suciti s tebou :)

no teraz to stihlo mna, zapal ladvin s horuckami :-//// sakra to boli ale hrozne, aj som tyckovala, zle mi bolo uz par dni ale vcera to prepuklo :-/// to bude na dlho

tak aspon ze tebe je uz o cosi lepsie, ked si ladoval cokoladu, to je dobre znamenie

ojka.

fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net
toto vyzerá tak super, to by mi bolo ľúto i vypiť ((((-:
oooo, ty by si sa tu s nami podelil? to by si bol aký frajer, máš u mňa dobrý puntíček ((:

lost

haha, aky "hacker" :D

no este ma caka jedna, som pre istotu zobral dve :D skoda ze nie je nejaky scanner co by ju naskenoval a vedel by som sa o to tu na fore podelit :))

ojka.

lost, ked ti zelenina/ovocie chutí, tak si ju daj ako prílohu ku všetkému :DD
ja ju schrúmem často i samú, len tak si sadkám a hryziem (((-:
och, ale belgická bonboniera, tak to si narobil riadne chute tearz, dala by som si niečo sladké d-: