Prečo ešte nespíte?

ojka.

dobrá víla, však to i ja, ked v texte citujem, tak za tým dam len číselko (referenciu)- a teda tie údaje ako autor, názov, stranu, a tie podobné keci ako si videla v smernici, tak to všetko ide pod čiaru (:
ehm :DDDDDD dobrá víla, ty vtipkárka jedna :D nie, DP ešte nemám hotovú, cez sviatky som sa škole nevenovala, a aj tak mám "menšie" problémy so školiteľkou, tak tlačiť a viazať ešte určite nemôžem... ale teraz si musím cez víkend švihnúť, lebo bud. týždeň mi už začínajú skúšky....
ty už tiež skúškuješ? (:

dobra vila

ojka, problem je inac to, ze ja vsetko davam pod ciaru, vies, ze nie priamo za text, ale oznacim ho cisielkom, a dole pod ciaru vypisujem...a v tomto pripade uz vobec neviem, co s tym... asi to necham, ako to je...teda autor, rok alebo autor, rok a strana...pfff...a zatvorky budu hore dole "haha". Inac hej, mam to uz cele hotove...a co ty? ty uz aj zviazanie, nie?:D

ojka.

dobrá vila, no u nás je smernica snáď na všetko:DD , a na obhajobách, ked niekomu prepne, tak ho vedia i za obyčajnú čiarku zvoziť, až by ti bolo do plaču,....
takže treba to naštudovať :DDD

dobra vila

Fiha, dakujem, to mat inak vymakane....pekneee. ale tie citacie aj tak nechapem :D. to tam uvadzate aj issn, a podobne? my to davame tusim iba do pouzitej literatury a v ramci textu iba autora, rok a stranu knizneho vydania (ktore figuruje teda v pouzitej literature), ale vobec neviem, ako zapisat ten rok, autora a tak...jedno...tak to budem mat zle, no co...ani v bakalarke som to nemala spravne, cuduj sa, ked na to nemaju jendu normalnu sablonu... :-/.