Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

J111

Ja som raz videl jedneho, ktory natankoval a potom bez zaplatenia odisiel. Mne to pripadalo trochu divne, ale neriesil som to, vsak to nebola moja benzinpumpa. A kto vie kolko ludi si takto natankuje a nezaplati.

lost

Alebo toto ojka:

natankuj.sme.sk

Policajti chytili zlodejov áut pri čine

Na aute rozbili trojuholníkové okno zadných dverí, poškodili spínaciu skrinku a rýchlostnú páku. Lanom zapli Fabiu za Škodu Favorit a auto ťahali smerom k železničnému mostu,"

Majiteľovi Fabie by krádežou auta spôsobili škodu vo výške 3 000 eur. Poškodením vozidla však vznikla škoda 1 500 eur.

Vzhľadom na to, že za obdobnú činnosť boli v predchádzajúcich dvadsiatich štyroch mesiacoch odsúdení, hrozí im odňatie slobody na šesť mesiacov až tri roky.

No chapes to? Dajme im hotel na 3 mesiace (dobre srpavanie = 1/2 trestu) a potom mozno ukradnu to tvoje, alebo moje auto. lenze mne oni za podmienku stat rozhodne budu, a potom ... potom budem na bulvare ako chladnokrvny masovy vrah, co zranil chudacikov, opakovanych zlodejov..

Toto je jeden z dovodov, preco je spolocnost rozvratena.. U nas - obzvlast na Slovensku, si neviem predstavit ze by nieco fungovalo. Tu ked im kradnu auto, tak sa susedia skodoradostne smiechom dusia.. A potom dostanu smiesny trest, ked znicia auto ludom, ktori na neho riadne pracovali a platili dane.. Ale ak by som urkadol cigarety z tesca, mozno by som dostal 2 roky..

Cele je to sialene a myslim - na spadnutie.. A to bude dobre, aspon sa to trochu vycisti..

lost

necudujem sa, ze strielaju, ved sa pozri kde je nasa spolocnost.. tym ich neobranujem, ale vsetko komplikuje ludom zivot (napriklad nezmyselne pokuty za rychlost) - staci aby bol clovek labilnejsi a uz to riesi takto, lebo ich nikto nepocuva a kazdy odsudzuje. podla mna.. napr pozri sa na toho norskeho psychousa, kazdy kaslal na neho, ked krical, aby si zachovali norsko nosrskom. tebe by sa napriklad pacilo, ak by o 10 rokov bol hrad premenovany na nejaku mesitu? mne napriklad rozhodne nie ;) a to je mi jedno kto sem chodi, ale nech sa tu sakra sprava ako na navsteve a nie ako idiot, co tu chce vsetko prerabat, nato nema moralne pravo!

cize ja tych psychopatov viem pochopit, no mali by strielat do vlady a nie ludi, to by aspon spravili miliard krat lepsiu sluzbu a pozornost.. ako to, ze na to gule nemaju? buzeranti... co si clovek nespravi sam, to nema, ako vidim..

ojka.

lost, a aký dobrý zákusok to bol? (:
inak, tým ľudom už asi načisto šibe, čo počúva, čo pozerám všade ktosi podchvíľom začne srieľať a zabíjať, - školy, úrady, kostoly, tábori....
by ma zaujímalo, čo behá takým cvokom po rozume, ked takéto veci stvárajú.....

lost

hmm, tak to je neprijemne :(
a poznam to

napr na ceste ked ma zastavia zarychlost :P

ale nie, len si robim srandu :D .. na take veci mam 2. zalozny net, platim za neho 0eur/mesiac, ale ak sa pripojim, tak to je drahe, myslim ze 2eura /GB (i ked to sa este da, ak len 2eura za nutne vybavenie niecoho)..

ojka.

lost, super, gratulujem :D nám tu zasa padol net, tak chytám nervičky kapánek, lebo to vždy padne vtedy, ked potrebujem niečo vybaviť ((((-:

lost

hahhahahaha 46 000 je MOJEEEEEEEEEEE :D

DAKUJEEEEEEEEEEM :LD

inac, najviac sa smiali podla mna zase ta stovka ludi, ktoru som predbehol... haha..

niekedy aj ja vidim niekoho, kto ide len uboho +5kmh viac ako ja (cize +25nad limit) a onehdlo uz vidim, ako konverzuje s policajtmi...

ale uz som sa naucil, ze ANI VTEDY nie je dobre ist naplne :D ..

lost

ojka.

no ojka, ponahlal som sa :P na stretko :P v istom slova zmysle, ale neskoro :D nevadi, aj zajtra je den .. no prave, ze aj blba 60eurova pokuta je ZAVAZNA :d
uz som zabudol, kolko som ich mal, ale myslim ze mozem otvorit bazar so zbierkou blockov.. vies kolko ich uz mam? :P radsej ani nepoviem :D

ale tak :P niekto tento stat zivit musi !! :P no nie :D aspon 1 dobra vec, no nie? :P na piratoch (co nesposobia skodu)... :D

ale ach, uz ma to nebavi :D az prilis socielneho kontaktu :D za 1 mesiac 3 zavazne pokuty :) no sakra :D

J111
ak mam auto, tak dobre ze nemam na chlast :P radsej :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk