Prečo ešte nespíte?

lost

ojka.
ale btw, ja si nikdy nezasluzim pokutu :P lebo vzdy idem rychlo len tam kde nikto nie je :P okrem policajtov skovanych za rohom :P
inac uz mi dosla pozvanka na dopravny inspektoriat :)

lost

ale ani nie, krotil som sa :) ale skusal som tachometer :P
nemam poistenie teraz (havarijne, pzp samozrejme ano), tak nemozem blbnut :P
(i ked uprimne je mi to jedno :D zas za hranice fyz zakonom nejdem..)

ale vcera som videl na ceste domov prevratene auto na streche na dialnici, to je celkom zaujimave ako sa mu to mohlo podarit, asi zisiel z cesty...

ojka.

no čo zlatíčka moje, čo ste tu postvárali, kým som tu nebola? (: vidím, že ani moc nie, snáď ste potom nič iného nikde inde nevyparatili :D
looooost? :D a zaslúžil by si si tú ďalšiu pokutu, keď si o ňu tak prosíš? :D

lost

dufam ze nabuduce niekto zrazi toho, kto takuto kravinu zapotil na papier.. aby sa naucil, aky je ten svet krasny a ruzovy..

lost

lenze nase zakony su SCHVALNE a UMYSELNE pisane tak, aby neplatici boli o krok vpred. Ono totiz aj keby si to ty nakameroval 4D-full-mega-HD kamerou a bol by to jasne audio-vizualny dokaz, ze to bol on, tak policajti by ti to neuznali.. lebo to nenakamerovali policajti.

(toto si myslim ze chcu zakotvit do objektivnej zovpodednosti, cize ja ked mam kameru v aute a mam dokaz ze niekho takmer zrazil chodca, nechaju ho ist, pretoze zakon..)

pekne co? ;)

lost

maju kamery.. i ked este nie je ta zodpovednost.. ty by si napr mohol dosvedcit, ze ano tak a tak vyzeral :)

alebo nemusis, ale potom ty platis za neho.. myslis si, ze si podnikatel necha siahat na svoje, u nas ? ;)

platis to ty a ja, a ti vsetci, co platime benzin normalne.

to je TO ISTE, co s MHD nedavno tu hadka bola, platia za neplaticov ti, co platia normalne, a to tak isto plati ako niekto pisal, napr dialnicne nalepky.. a vsetko ostatne..

J111

Ja som raz videl jedneho, ktory natankoval a potom bez zaplatenia odisiel. Mne to pripadalo trochu divne, ale neriesil som to, vsak to nebola moja benzinpumpa. A kto vie kolko ludi si takto natankuje a nezaplati.

lost

Alebo toto ojka:

natankuj.sme.sk

Policajti chytili zlodejov áut pri čine

Na aute rozbili trojuholníkové okno zadných dverí, poškodili spínaciu skrinku a rýchlostnú páku. Lanom zapli Fabiu za Škodu Favorit a auto ťahali smerom k železničnému mostu,"

Majiteľovi Fabie by krádežou auta spôsobili škodu vo výške 3 000 eur. Poškodením vozidla však vznikla škoda 1 500 eur.

Vzhľadom na to, že za obdobnú činnosť boli v predchádzajúcich dvadsiatich štyroch mesiacoch odsúdení, hrozí im odňatie slobody na šesť mesiacov až tri roky.

No chapes to? Dajme im hotel na 3 mesiace (dobre srpavanie = 1/2 trestu) a potom mozno ukradnu to tvoje, alebo moje auto. lenze mne oni za podmienku stat rozhodne budu, a potom ... potom budem na bulvare ako chladnokrvny masovy vrah, co zranil chudacikov, opakovanych zlodejov..

Toto je jeden z dovodov, preco je spolocnost rozvratena.. U nas - obzvlast na Slovensku, si neviem predstavit ze by nieco fungovalo. Tu ked im kradnu auto, tak sa susedia skodoradostne smiechom dusia.. A potom dostanu smiesny trest, ked znicia auto ludom, ktori na neho riadne pracovali a platili dane.. Ale ak by som urkadol cigarety z tesca, mozno by som dostal 2 roky..

Cele je to sialene a myslim - na spadnutie.. A to bude dobre, aspon sa to trochu vycisti..