Prečo ešte nespíte?

J111

Ti policajti len pokuty vedia davat, ani sa im nedivim, vsak nejako musia na seba zarobit. Ja to povazujem za zdieranie obyvatelstva. Ak mas auto, tak platis jak hluchy. Ako by ti mohlo nieco este zostat na chlast, tazko...

ojka.

uuu, už len dvojciferná pokuta? super lost, lepšíš sa :D
tipujeeeeeeeem, že to bolo 60 ečiek (-:O
no a podľa mňa si sa ani nikam neponáhľal, za žiadnym špeci cielom, jednoducho to by si nebol ty keby si nešiel rýchlo :D

lost

no dnes je to len dvojciferna pokuta, nie troj ako vzdy minule :) cize som HAPPY :P

ale no tak :P cela BA paralizovana, nejaka havaria asi na sratomestska (tam pod hradom), neviem ako sa to vola ta zastavka..

proste si tam slusne cakam (neseknem si to spat cez dvojprudovku ako vsetci), ale nakoniec aj ja :D cakam, som pokojny.. aj ked nemam cas na take blbosti..

a na dialnici na CHVILKU nepozriem na tachometer a hen co sa mi stane :P

ale som rad, lebo som mal chut ist aspon 200.. aby som to stihol, to by bud
1. dopado tak ze este raz by som bol na ceste domov, pesi
2. nenamerali by ma :D

ale myslim ze to #1, lebo oni maju na to taku prktiku, ze jazdia pomaly a ked niekto prefrci, maju ho..

ale na tej ceste maju vzdy rusno, neplanoval som ist rychlo.. mam podozrenie ze isli za mnou dlhsie, lebo som si daval extra pozor, aby som nepredbiehal ziadne tmave auta rychlejsie ako 120..

a aj tak

no ja nie som svajceneger :D nedviham stolicky :P

ojka.

lost, ty si nedáš povedať, zasa pokuta?
ale tak hlavne, že máš radosť zo sociálneho kontaktu (((:
inak, to iba ja mám také dosiva zdravie či aj ostatní? asi sa mi to nepáči (-:O
aj ty si inak taký švarceneger? ((((:

lost

sakra! :)
aj 25kmh nad limit je pre policajtov dovod na zstavenie na dialnici :)
aspon mam novy rekord najnizsej pokuty :D