Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

J111

Hej, vcera som zobral prvy, normalne som dostal akoby triasku, potom som zaspal bez vsetkeho. Konecne mi trafila liek, lebo tie predtym, nestali za vela. Trochu som bol z nich otapeny.
Ja som si zaplatil, aby ma vzala hned, lebo predo mnou bolo tak to pat ludi a to mala doktorka este v plane ist na obed. To by som tam trcal od dvanastej do tretej.

ojka.

J111, by si musel čakať dlho v rade, alebo si sa dal prednostne objednať?
uau, ale to musia byť už riadne silné lieky... skúšal si ich už?

ojka.

lost, ty si taký skúsený, čo sa týka reklamácii, mám otázku, ked mi povedali, že v pondelok sa mám staviť pre zreklamované boty, myslíš, že by ich tam mali už aj zajtra? (nedeľa)
inaak, krásny deň ti prajem a mal si sa riadne naraňajkovať ako ja, aby si vonku neodletel (((:
lost, tak napríklad existujú i takí praštení ľudia, že nevypiju ani prípitok na stužkovej (-:O a poprosím žiadne odsudzovanie :D

J111

Takze doktorka mi uz predpisala super lieky a zaspim po nich do patnast minut. Bola velmi milucka ku mne, lebo som si zaplatil prednostne vybavenie desat eur:D

lost

aaaaa ja som zabudol, ze musim ist prec :D strasne brutalne tu fuka.. a to uz cely tyzden prakticky :) tak cau a peknu sobotu :)

lost

2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012

ja som tých rokov narátala 6 (-:O

ano, ale.. to je "siesty rok" a nie "sest rokov" :) cisto matematicky to ma len 5 rokov, lebp prvy je "nulty" tak isto ako pri porode cloveka sa oslavuje nulty rok a nie prvy :)

no ano :D dotknut,ale uz aj kvapky do oci maju alkohol, aj ATB a ine srandy :) servitky.. ostrekovace.. CIF.. proste vsetko :)

ale skor som myslel, ja k nim sice akoze patrim, ale na neviem ako sa vola ta "oslava" pred matirutami, co sa robieva v novembri (plus minus) v maturitnom rocniku, tam som napr mal pripitok.. a zase az tak extremne vytrcat z davu, ze si tam nalejem dzus som nechcel :) ale napr na silvestra si nezvyknem pripijat s alkoholom.. posledne roky ani neregistrujem nejaky silvester :D ale predtym myslim ze cola/dzus.. teraz by som si asi dal kakao s ladom :P

ojka.

som ťa remkom zaskočila? :D mňa tým dnes tiež niekto milo prekvapil, tak reku, že sa s vami o tú radosť podelím ((((:ň
lost, hej, i bateria sa ráta, lepšie ako nič.... ešteže mne už bateria na notebooku hodina nevydrží :D
oneee, však dobre rátajú, 6 rokov
2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012
ja som tých rokov narátala 6 (-:O

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk