Prečo ešte nespíte?

ojka.

lost, no tak ja so už počula, že niektorý alkohol v rozumných dávkach má liečivé resp. preventívne účinky, o cole som toto nikdy nepočula :D

lost

nienie, ja colu nepijem, ani keby mi dali zbran ku hlave..
casto sa ludia cuduju, preco odmietam colu :)
radsej cistu vodu :D

ale rozmyslal som, co je mensie zlo :D ci alkohol, alebo cola :P

ojka.

j111, tak to máš podľa mna aj tak zvláštny spánok, ked tak dlho spávaš.... hmm...
lost, tak mne to je fuk, ja nepijem ani alkohol ani cocacolu :D z tých cocacoloidných nápojov si dám raz za uhorský rok kofču a to mi stačí =)
či ty si na cole závislák? (:

lost

ojka.

hmmm, ci v nedelu? dobra otazka.. zalezi od toho, ci mysleli ze im to pride v pondelok rano, alebo ci im to chodi aj cez vikend.. hm.. tak to neviem :/ ale skusil by som tam zavolat, ked by bola cesta zbytocne dlha, nakladna a komplikovana :)

hmm, inac nepovedal som ze je to prastene, len ze je to extremne :P (z hladiska priemeru ludi na stuzkovej) :D kazdeho volba :P inac, pripitok.. to je aj tak len taka symbolika, ako ked zakyvam ze "ahoj" :D ja osobne nechapem pointu pripitkov, jedine ze ludia radi pocuvaju strnganie poharov :D ale tak co uz, vsetko mozne uz vymysleli :)

teraz mi napadlo, neviem co je horsie :D
alkohol, ci coca cola? :D

ojka

J111, fu, ja by som sa bála také silné lieky čo i len chytiť do ruky a nie to už požiť...
ale inak jupiiiiiiiii, ojka dnes nejde do práce, to už aby som sa prezliekla z pyžama a začala robiť niečo kreatívne ((-:

J111

Hej, vcera som zobral prvy, normalne som dostal akoby triasku, potom som zaspal bez vsetkeho. Konecne mi trafila liek, lebo tie predtym, nestali za vela. Trochu som bol z nich otapeny.
Ja som si zaplatil, aby ma vzala hned, lebo predo mnou bolo tak to pat ludi a to mala doktorka este v plane ist na obed. To by som tam trcal od dvanastej do tretej.

ojka.

J111, by si musel čakať dlho v rade, alebo si sa dal prednostne objednať?
uau, ale to musia byť už riadne silné lieky... skúšal si ich už?