Prečo ešte nespíte?

ojka.

och, ja k tomu len toľko, že som maximálne znechutená z morálnych hodnôt dnešnej spoločnosti...
J111, ty by si peniaze nevrátil, už len kvoli zmýšľaniu "kto by mi čo vrátil"? no ak má väčšina ľudí takéto zmýšľanie ako ty, tak ver tomu, že nikto by ti nič nevrátil... ach... (((:

J111

Su taky, co cloveka okradnu aj pocas mocenia:D Ale ako ich to mohlo napadnut? Niekoho okradnut pocas mocenia?:D Vsak ked niekto stoji s vyvalenym pipikom, tak nebude riesit penazenku. Nechapem.

bingham

lost...mne sa raz stalo ze som si na plazi vyzul plutvy a isiel si pre snorchel...asi 10 metrov...a ked som prisiel....tak tam stali dvaja cehuni..a ten jeden ze hele ploutve...a ten vedla neho ze no ked si ich nasiel tak su tvoje :DDD...pozeram ze chlapci vam drbe ??? co robite :DD...a ze jaj tak promin...my sme nevedeli...chlapce to uz co je...zlodeji zlodejsky... :D

J111

Hej, ja odnesiem plnu penazenku na policiu a nechaju si ju oni namiesto mna:D Ale spal by som lepsie, to je fakt. Ale mozno sa len sakramensky mylim:D

lost

tu nejde o to, ze stratis a je to moje, uplna hovadina.. pretoze toto sa da dotiahnut do extremu, ze dotycneho ovalim baseballovou palkou tak, ze mu vypadne penazenka a zoberiem si ju, ved ju stratil ;)

horsie je, ked najdes USB kluc, ja som taky nasiel pred pol rokom a stale som nenasiel majitela :P musim niekam dat inzerat na viditelnejsie miesto..

inac ja som si 1 den stare, drahe 60 eurove okuliare odlozil na skrinku a ked som si na vleku uvedomil, ze som to tam zabudol, vratil som sa a nic tam nebolo.

takemu by som nie dolamal, ale ODSEKOL RUKU !!! bez srandy, ak ma gule na kradez, MUSI MAT gule na nasledky..

ale neriesim to, kaslem na to, nech si ide, ale az raz niekoho chytim.. tak uvidim celu predbezneho zadrzania.. zvnutra..

lost

www.youtube.com

have fun :P

mno neviem, mne sa stalo, ze som vratil penazenku tak ako bola, bez toho aby som sa tam pozrel, heh, co by tam uz len ten student mohol mat.. chalanovi vypadla ked odchadzal z MHD.. ale podakoval :) a to mi staci, ci nie ?
z 20 eur, ci 200 co by tam bolo, by som nezbohatol teda a ja chcem mat kludny spanok :P ten mi nekupi ani 200eurovy matrac, jedine moralka :)

zijem teoriou:
ak najdem maly obnos, nestoji to za to si to nechat, lebo niekomu to moze chybat a nebudem spat za maly zisk
ak najdem velky obnos, neriskujem si to nechat, lebo ten co nosi pri sebe velky obnos, si ma moze najst a potom budem spat vecne..

nechapem ludi, co dokazu chladne obrat niekoho ineho, ci uz nechat si najdenu vec, ak je moznost to vratit, alebo ukradut bicykel, alebo rozbit okno, vykradnut auto ci dom, alebo umyselne nicit, dufam ze kazdeho jedneho inekto dobehne a polame im ruky..

J111

Lost, bud trochu ludskejsi:D Ak by som nasiel penazenku, tak by som peniaze nevratil, len dokumenty by som poslal. No a co:D Kto by mi co vratil? Keby som stratil nieco ja? Asi tazko. Z toho vychadzam. Stratis, tak mas smolu. Ale vsimol som si, ze teraz co su eura, tak ludia stratia uz len nejaky ten cent, ale ziadne euro. Ja som este ziadne euro nenasiel. V minulosti som nasiel i dvadsat korun. Cim to je? Maju ludia taky strach, aby nestratili peniaze?

lost

dost blbe zit v spolocnosti, kde si niekto ponecha nejaku par eurovu vec.. ak to teda nie je este darcekovo zabaleni mobil za 999eur... dost blbe zit v spolocnosti, kde si niekto ponecha nejaku par eurovu vec.. a sprava sa podla "co najdes to je tvoje" ... co ak ja najdem jeho auto v jeho garazi? takemu cloveku by som lamal ruky..