Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

vidite, tomuto hovorim ŽIVOT :D:D:D hahahhaha
trochu s rezervou to treba brat a aspon sa clovek nezblazni :P musim povedat, ze cokolada u mna funguje perfektne :D

lost

www.sme.sk

Čokoláda môže pomôcť udržať štíhlu líniu

100g bielek Milky a 8 ferrero roche, na dnes mi staci, pre stihlu liniu :D:D:D

lost

ale obcas mavam brigady, co su pre mna akuratne, jeden z rodiny ma totiz firmu s pocitacmi a tak ich po mne posiela k zakaznikom :P obcas mi to lezie na nervy, ale lepsie ako nic..

lost

preco myslis, ze sa mam fajn? :D
no ja som gigolo... ale nie.. az tak dobre na tom niesom.. aktualne nepracujem nikde, lebo sa nic neda najst, a to je aj moj dovod pasivity :P cize "mam sa dobre" :D :D

lost

ale inac ano, mas pravdu ze sa nevyplaca spat dlho, potom sa mi nechce otvorit postarke a ona mi hodi listocek do schranky a ja musim riskovat pokutu za parkovanie.. hlavne ked je v poste 15 minutova rada, a pri takejto natankuj.sme.sk (Nie je správne obviňovať tých, ktorí upozornia na porušenie predpisov) nature ludi, ze ich hanba nefackuje, ked sa stazuju ze su volania drahe :P je to celkom aj loteria :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk