Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, ty si zlatýýýýýýýýýý, ja som taká rada, že som ťa týmto infikovala, tou hudbou, lebo nepoznám veľa šialencov ako som ja, že sa im to páči.... heh
a ktoré z toho bolo v tom rádiu? či to si počúval len ten playlist? (:
oneee, ale však to secret na youtube je bez slov, nie? tak si to stiahni odtial (;

lost

ojka

ano, ale to ze je to prisnejsie trestane, neznamena ze je to lepsie pre spolocnost :)

nechcem tu dalsie koncentracne tabory :D

malo by to byt normalne limitovane, to ze toleruju 10-15 ako tak nad limit mimo obce je OK a tak to ma byt, takze vacsina ludi aj tak nic neplati, lenze ide aj o materialny aspekt (ale to je na dlho velmi)

vyborne su tie pesnicky btw :P

J111

Pit uz prestal, nastastie:D Ale dlho ho to drzalo. Jednoducho nevysvetlis, alkoholik ma svoju pravdu a basta. On si myslel, ze pozna vsetkych policajtov, akurat, ze tam stali z ineho okresu:D
Ale poviem vam, aky on chodieval opity. Este stastie, ze sa nic nestalo. Fakt.

J111

Ale tie pokuty nie su celkom ok, su prd adekvatne. Ano, za trest mal ist napr. do vazenia na mesiac. Ale toto ich nenapadne.
Ale to bolo dobre, lost:D Horsie, ked je opity a ide patdesiatkou:DDD

ojka

lost, ja sa nevyhováramm, ja len argumentujem :D vidíš, tebe sa zdá prísne to, čo máme u nás, ale realita je taká, že v iných krajinách to je často ešte prísnejšie a i ťažšie trestané ((:
J111, hej, 500 € je už fakt riadne mastná pokuta, alee nechcem byť svinka, ale tvoj ocino si tú pokutu zaslúžil (i ked je to fakt obrovká nehorázna suma....)ale teraz mi nejde o sumu ale o ten pricíp (i keby bola tá pokuta 10 €, tak by som tvrdila, že by si ju zaslúžil...).... opitý za volantom? ľudia, kde ste potratili rozum? !!!! tiež nič v zlom (:

lost

Track 01: Michael Meets Mozart
Track 02: Moonlight
Track 03: Without You
Track 04: The Cello Song
Track 05: Rolling In the Deep
Track 06: Cello Wars (Radio Edit)
Track 07: O Fortuna (Carmina Burana)
Track 08: Bing Him Home ( Les Miserable)
Track 09: Charlie Brown Medley
Track 10: Rock Meets Rachmanioff
Track 11: All of Me
Track 12: More Than Words
Track 13: Twinkle Lullaby

a potom este dve a to Secret (bez spevu), ten nevem zohnat.. a este ten over the rainbow..

zatial len toto, ale este zopar si chcem hodit do playlistu :)

lost

Ano, mal dostat 500 hodin verejnoprospesnych prac a 5 dni natvrdo ;)

alkohol... to nikdy nie :)

to uz radsej chcem mat na cestach tych co jazdia 150-200 ako niekto kto ma vela promile a jazdi 50 :D

lebo reakcny cas ma lepsi ais ten pirat :)

jasne, ale zalezi ci mal 1-2-3 ci 0,3 promile.. kazdopadne, seriozne, ak mam jazdit, tak nepijem, nech sa deje cokolvek..

pirat moze zabrzdit, kedykolvek) ale alkohol nemozem vyplut, kedykolvek :/

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk