Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

hmmmm, ale to video... to je také... že úlohu tam hra i zhoda okolností a viaceré faktory... niekde môže rýchla jazdy byť na osoh, niekde na škodu... kvoli takýmto svetlým výnimkam názor nezmním...
ked ide jednoducho niekto ako šialenec rýchlo po ceste, a niečo sa zrazu objaví na ceste (je jedno, že je v práve auto alebo ten druhý), tak jednoducho tá šanca tam zareagovať je nižšia podľa mňa, ... ale je to zasa len môj praštený názor ((-:

ojka

lost, k tvojej rýchlosti sa radšej bližšie nevyjadrujem.... prefackala by som ťa niekedy najradšej za to, i ked ty tvrdíš, že sa nič stať nemôže.... (;

lost

ojka, ak by rychlost zabijala, uz by som bol mrtvy, ci nie? :)

ist 200 na rovinke, za idealnych podmienok nikoho nezabije :)

zabije napr ak mu tam vbehne mamut, alebo slon :) alebo jelen, co je mozne, ale - v praxi extremne nepravdepodobne.

dam ti priklad:

www.youtube.com

daj mi na to tvoj nazor pls :)

ojka

fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net toto aké zlaté (((-:
lost, no ty si riadny podarený synáčik, ked si na mamine nevšimneš.... ja som zasa taká, že si všimnem každú prkotinku takmer, ... i to,že si niekto dá podstrihnút ofinu :D

ojka

hmmm, rychlosť nezabíja.... hmmmm,....
hej, máš pravdu, zabíja sprostosť človeka.... to že položi nohu na ten plyn... rada by som niekedy vedela, čo sa takým somárikom za volantom hlavou prebieha...
alebo žeby som to radšej nevedela? (-:O

lost

ojka :D haha toto mi robila mama obcas, ze prisla od kadernicky (ja som nevedel) a ona ze "vidis nieco nove?" ja ze "uhmm, nie?" ona ze "uces!!!" ja ze "jaaaj ano vidiim vidiim" (nevidel som :P )

ojka

no jo, každý máme svoje LSD :D tak to je potom už iná reč :D
ten kaderník ma tiež dostal :D neraz sa mi kamaratka sťažovala, že si dokonca ani jej priatel nevšimol, že má "novú hlavu", tak teraz premýšlam, či sú chlapi takí nevšímaví, alebo kaderníci takí výkonu neschopní :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk