Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

prefackať, prefackať, prefackať .... i tá občianka by bolo málo.... och, takíto frajeri.... kde oni rozum potratili....

ojka

neznáááášam kruháče (-:O
inak, však ak sú pokuty chodcom oprávnené, tak prečo nie... ja mám "veľmi rada" dôchodcov, čo si myslia, že sú panmi ciest, tí sa na prechod hodia ako keby boli nezraniteľní a často sa ani nekuknú, či nejaké vozidllo nejde... česť výnimkám samozrejme (:

J111

LSD brali aj clenovia skupiny Nirvana, ak sa nemylim. Na tych fotkach z toho boli riadne mimo. Kreativitu im to asi zvysilo, ale nasledky boli brutalne. Skoda Kurt, mohol si este hrat, ach.

lost

ojka, myslel som ze pojdem na iny-dalsi prechod, nez ten co je pri kruhaci (je nebezpecnejsi), ako ten, co je na dalsej menej frekventovanej ceste :)
neviem ci chapes ako to myslim :)

no niekedy si myslim, ze tie pokruty chodcom su relevantne :P ked auta pokutuju za blbosti, "jazda na cervenu" preco nie aj chodcov :D

inac ono chodec si kope svoj hrob, on bude invalid, nie vodic auta :) on bude mat kzdy den teple jedlo zadarmo :D (a ak ma dobreho pravnika, pojde na dovolenku niekam na exotiku), ale chodec co si to svihol cez cestu, on stale bude na vozicku ;)

ako chodec som casto prechadzla cez cesty atd, ked boli prazdne, no teraz trpezlivo cakam (odkedy viem ake to je pre vodicov) na cervenej, aj ked 5 ludi prejde na cervenu :)

ak isiel rychlo, nabral by ;) preto znizili zo 60 na 50 :P a mohli by aj na 40 :)))

ale spat k prechodom, ono je to take srandovne lebo.. existuju prechody ktore su TESNE za neprehladnou zakrutou (tu v trnave je jeden, raz mozempofotit) a ak tam ide nejaky blazon LEGALNOU 50tkou a nepozna to tam, a niekto je v strede, tak nastane velmi velmi velky problem... clovek co to pozna, ide max 30kmh, keby nahodou.. a ked uz, podla mna cele tie sidliska by mali mat 30kmh maximalne, bez ohladu na to ake super sportove brzdy maju ludia.. lebo 50 je dost :) ak tam niekto vbehne.. o to horsie to je, ked idem so psom cez prechod.. raz mi ho prave na prechode z kruhacu rozmackal nakladiak :) myslim psa.. ale nastastie oojok vydrzal a nerozopol sa.. cize aj ked je clovek na priechode legalne (tj. 1 ho pusti) tak druhy ho sejme len tak :D mne osobne by to bolo jedno, ale ak by to schytal Bastien, velmi by ma to nastvalo :)

a ked si vezmem, ze v takej situacii sa ocitnu 3-4 deti zo skoly..

aj toto je krasne:

www.youtube.com

ojka

fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net
ach, niektoré tie hlášky :D
J111, čestne prehlasujem, že tu je registrácia neškodná (: ja som si tiež zvykla, ale po pár mesiacoch ma to prestalo baviť :D

ojka

j111, nooo, trebalo by ho nejak znormalizovať, čo povieš?
inaaaak, prečo sa nezaregistruješ? nemal by si to pohodlnejšie? ((:

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk