Prečo ešte nespíte?

lost

What makes you think, ze mi svitori? :D

LSD som myslel ako limited slip differential a nie ako Lysergic acid diethylamide ..

preto takmer denne LSD ;)

ojka

fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net :DDDDD chodievate chlapi i vy ku kaderníčke/holičke, či máte doma samo/obsluhu? (((-:
fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net a ked už sme pri tých policajtoch a prekračovaní rýchlostí ..... :DD

ojka

J111 to vieš, v autoškole ešte ľudia sekajú dobrotu.... potom sa stávajú z niektorých dilinkovia a správajú sa tak ako správjú... páni a králi ciest (;
lost, počuj, to čo za matroš prosím ťa máš, ti švitorí? :D čo si si dal skittles? (((-:

ojka

fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net aj vy ste chodili ku kamarátom do bazénu? :D
fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net a na tomto sa musím moc smiať, dufam, že mi to ostatní odpustia a neukamenujú ma za to :DD
fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net och, no rodičia to mávajú ťažké ((((-:

J111

Ono je to asi tak, ze najprv ma clovek halucinacie s drogami a potom ich uz ani brat nemusi, lebo v hlavicke sa to pomota.

J111

"Najlepsie" je, ked ti jedno auto da prednost a druhe len tak prefrci. To je ako vyzva: skoc si do narucia smrti:D Aj mne sa to parkrat stalo. Hej, a nechapem, ako moze dostat vodicak kazdy??? Aj debil:D

ojka

lost, LSD? :DDDD nevieš si krajším spôsobom spríjemniť deň? nooo , smutné, čo ti poviem :DDDD
J111, drogy zničili viacerým ľudom životy, nielen slávnym a známym,... je to na figu, ked niekto niečomu takému prepadne... je to s prepáčením riadne "svinstvo", i ked tomu človeku to sprvu tak nepríde....

ojka

prefackať, prefackať, prefackať .... i tá občianka by bolo málo.... och, takíto frajeri.... kde oni rozum potratili....

ojka

neznáááášam kruháče (-:O
inak, však ak sú pokuty chodcom oprávnené, tak prečo nie... ja mám "veľmi rada" dôchodcov, čo si myslia, že sú panmi ciest, tí sa na prechod hodia ako keby boli nezraniteľní a často sa ani nekuknú, či nejaké vozidllo nejde... česť výnimkám samozrejme (: