Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

co robi? :D

ja som poslednu HODINU (60minut) riadne vycesaval svojho psa :D (predpriprava na kupanie) ale som len v polovici :D

tak kupanie odlozim asi na rano/obed ...

ale dik ze si ma k tomu "dotlacila" :D inak by som asi nezacal :P

ojka

hmmm, lost, zvláštne prirovnanie :D ale dane - to je ako trest pre všetkých ľudí.... tie čísla a zákony a opletačky a obkľuky a výnimky a pravidlá... ja neznášam dane všetkých druhov a nehanbím sa za to :DDD
pre mňa je človek, čo ovláda daňovú sústavu komplet, riadny macher, klobúk dolu....

lost

OK, ale dane (cisla) aspon neodvravaju, ked ich rozcesavas a fenujes, ci hej? :D
i ked mozno aj ano :))) da sa tam pouzit metafora :D

ojka.

ja fičím tiež na jari, len s tým rozdielom, že si ju užívam teraz od rána do večera v robote ,.... aleeeeeee ked skončí toto blbé daňové a uzávierkové obdobie, tak bude už slniečka viacej ((-:O
lost, NIČ nie je naročnejšie ako dane :D no tak šup bastiena umyť (;

lost

uz sa tesim velmi :D na jar

lenze oneee, som dnes nemal naladu umyt psa a mal by som uz :D tak hold zajtra rano :)

toto je vec, ktora je sakra narocna :D teraz mam cistu postel a spinaveho psa :D ako toto vyriesit???? :D to je narocnejsie ako vypocitat dane :D

ojka.

och, asi začnem byť alergická na slovo daňové priznanie :D
oneee, jaký ste mali dnes deň? PRVÝ JARNÝ DEŇ? ((-:

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk