Prečo ešte nespíte?

lost

ojka, nj :D ale tak to uz radsej vymenim celu 140x200 postel za nejaku lod 200x200 cm :P lebo pes aj ked tak krpaty zaberie VELA miesta :D haha hlavne ked sa ROZTIAHNE v strede postele, tak brutalne ze :D proste vsetko zaberie :) raz to nakreslim, ako to myslim :P

zistil som ale ze my tu na SVK mame sakra male postele :) skor postielocky.. v USA take rozmery, ze u nas "velka" je u nich mensia ako "smallest" kids bed :D

co uz, ale tak neviem si predstavit, ze by som mal navliect ochranu na matrac ktory ma take rozmery :) ved to musi vazit 100kg :D

ale vidis, usit je tiez moznost :) mozno si kupim sijaci stroj a budem sa velmi dlho nudit :P

ojka.

hmm,hlboko sa zamýšľam nad tým, kedy nám padne na intraku net dnes :D
v poslednej dobe to začína byť pravidlom :D
lost, noooo, tak pri najhoršom si daj u niekoho ušiť presne na mieru, či? (:

lost

no snazim sa najst nejake plachty na postel :) ale ten blby rozmer.. takmer nikde nic nie je, i ked zopar uz mam.. len ci budu dobre :D

lost

no :P

neviem neviem :D

ale asi skor pudel :)

pri najhorsom mu objednam nejaku rozcesavacku.. alebo proste dam na "skinheada" :)

no ale uz je cas spat :D co tu inac robis tak neskoro? :P vacsinou su tu ini ludia o takomto case :D

(dufam ze dnes ma pes nezobudi o siestej... i ked dnes som ani nejak extra nevnimal, ze som spal 3 hodiny :D )

ozaj a GN :))