Prečo ešte nespíte?

jankaaaaaaaaa

neviem co je lepsie.. mat psa so srstou ako pudel, teda s narocnou starostlivostou, alebo psa, ktory plzne.. :D

jankaaaaaaaaa

ale lost, ved pudla treba precesavat kazdy drzhy den minimalne :D a nebudes mat problemy s cesanim :D budes to mat vzdy raz dva :D

lost

no on sa nechce nechat :D

ale no, uz musim po kupani pravidelnejsie :D sem tam som ho cesal aj normalne, ale fakt len sem tam :) on je najkrajsi, ked to ma take "polo-ne-rozcesane" tj, ked je to tak napolovicu pokazene :) predy ma take velmi velmi jedmne "dredy" alebo co (proste zacina sa "srst" zaplietat) ale vyzera to uzastne :D

ale nie je to mozne tak udrzat .. lebo to vydrzi len max 3 dni :) potom sa to kazi rychlo...

lost

co robi? :D

ja som poslednu HODINU (60minut) riadne vycesaval svojho psa :D (predpriprava na kupanie) ale som len v polovici :D

tak kupanie odlozim asi na rano/obed ...

ale dik ze si ma k tomu "dotlacila" :D inak by som asi nezacal :P

ojka

hmmm, lost, zvláštne prirovnanie :D ale dane - to je ako trest pre všetkých ľudí.... tie čísla a zákony a opletačky a obkľuky a výnimky a pravidlá... ja neznášam dane všetkých druhov a nehanbím sa za to :DDD
pre mňa je človek, čo ovláda daňovú sústavu komplet, riadny macher, klobúk dolu....