Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

anyway uz je dost neskoro, na to ze som vstaval o 7 a bol som aj "mimo pelechu" a hen, este vobec necitim ospalost :D

ale ak by som vstaval o 11-14, tak by som uz "lamal" :D

inac to je ake super slovo, ze LAMAL

normalne ze palindrom som vymyslel :D

ale este prechadzka pod hviezdami :))

inac GN a
www.youtube.com

ojka.

J111, ako medveď? :D macko...
noooo, však na juhu podľa mňa už netreba zimné veci, ak sa toto počasie udrží...
u nás na severe, no čo ja viem, tam to je ešte dosť reálne, že by som ten kabát ešte využila :D

ojka.

lost, no za mojich mladých čias bola tá organizácia fakt o dosť lepšia, teraz to isté osoby nezvládli a budú musieť niesť za toto zodpovednosť (:

lost

To za take nieco sa aj plati?

ha, vidite aku vyhodu je nechodit v bunde ;) ;) ;)

:D

no nechcem byt zly, ale vidiet ze je to "lamavica" :D zlamali sa no :D

tam by som teda nechcel byt, jedine s extra triple zvysenou poistkou :)

ojka.

www.youtube.com
daviiiiiiiiid, tak teraz som ešte 1 000 000 krát radšej, že som tam nebola, kukni video, toto toto ste zažívali? brrrrrrrrrr....

lost

jasneee, zajtra zavolam moju spravcovi satniku nech mi prehodi na letne oblecenie :D konecne :))
konecne si nemusim na seba hadzat mikunu ako v -10C, staci nechat 1 lasicku vrtsvu, kratky rukav :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk