Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, áno, dnes ma byť sucho ((: aj najbližšie dni....
nooooo, a skús vstávať každý deň o šiestej, ešte len to budeš mať dlhý deň :D

lost

no cestoval som niekde a uz som aj spat, lenze bolo to uplne zbytocne :D
ale nevadi aspon som sa "presiel" haha :D
no ale paci sa mi vstsavat o 7 :)
clovek ma dlhsi den aspon :D

ojka.

bingham, že? ten lost sa nám kazí, už nemá žiadnu výdrž....ja som polednú dobu či chcem, či nechcem každé ráno hore tiež už o šiestej (mám chuť vtedy dotyčnú osobu (kvoli ktorej som hore) prizabiť, ale ešte stále je na žive :D)
ooooo, david, hm, no škoda, že si sa k tým VIP-kam nedostala, ale dúfam, že si sa aspoň riadne zlámal.... ale jazyk sa ti nejak nepletie, tak tipujem, že opicu si si nedoniesol nakoniec :D si tam bol teda autom? hmmmmm, a nepačilo sa ti tam teda vobec? ani počas večera? ja ked sa tak zamýšľam, tak som bola asi celkom aj rada, že som nakoniec ostala na intraku ((: ešte som zvedava ako sa bavila inko (:

aaaaa pekný deň samozrejme prajem všetkým...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.