Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

slnečnica :D teraz som sa pobavila :D ja mám tiež niekedy ten pocit, že šoferi MHD to tiež nie celkom dobre vedia odhadnúť... niekedy mám pocit, že tí vodiči si myslia, že vezú dobytok a nie ľudí...
vlastne i dobytok si zaslúži slušnú jazdu :D

lost

ach, preco som tam dal tak vela citronov :D

som si psravil stavu ze
najskor to malo byt
4 jablka
2 mrkvy
1 cetron

ale nakoniec som si povedal, ked uz, tak uz :D a dal som 4+4+4

no ale to bolo neskutocne silne (citronove), tak som pridal 4 jablka, ale aj pomer 2+1+1 je strasny :D

mal som zacal zlahka, nie tak zhurta :D

lost

slnecnica

no hej :D MHD jazdia rychlo, staci si zobrat gps a sledovat rychlost :)
ale tak, nesmu meskat, tak si to zenu po cestach :D

lost

ojka.

inac tu je krasne vidiet, ze ako 1 clovek moze ohnut casopriestor :))

napr ten bus, plno ludi mal omeskanie.. a to 1 hoci aj redneck v mercedese velmi tazko vynahradi :)

slnecnica

lost, obo troje:-) veď ty si vystačíš v podstate aj sám:-)) a neber to v zlom:-)
s ba mhd džunglou sa stretávam každý deň, nieje nad to, keď stojím na jednej nohe, aj to nie na svojej a vodič si to šinieee. A myslím, že niektorí svoju jazdu považujú za akúsi pomstu ľudom (kedže svoju prácu neznášajú)

J111

Zdravim vas vo spolok:D Som rad, ze sa moje zaspavanie zlepsilo, chodim spat tak o polnoci, ale musim brat liek na spanie. Caute:D
Ja vas obdivujem, ze tu furt mate co riesit:D

ojka.

lost, nie, ešte nie som uplne zotavená (; sem tam ma to ešte chytí, že mi najveselšie nie je (: alebo ked si do seba niečo šupnem, tak mi je veselo až moc :D

lost

ojka., no to nie je mrcha-ctvo :D
ale normalne :)

ale dufam ze za jemne prekrocenie na prazdnej dialnici nebudes brat :D

(tym len apelujem na to, ze aj rychlo sa da ist ohladuplne :P ale len asi tak casto, ako prsi na Sahare..)

ojka.

jo lost, presne, vtedy sa jednalo o ten frajerský mercedes..... síce som nadávala, že som ten bus zmeškala a prišla neskôr do práce ale potom som si povedala, že to, že som ho zmeškala - malo svoje opodstatenie, nič sa mi našťastie nestalo (:
hej, pri bezohľadných dopravných nehodách (z frajeriny) by som bez pardonu rovno i vodičák brala na mieste...
som mrcha, viem (:

dobra víla a čo sa stalo, ked si mala taký blbý den? /-:

lost

ojka.

:( vidis, na to som nemyslel, ze si az tak nestastne padla v MHD pri takom incidente.. to je potom uz velmi zle (a vinnik mal niest plnu zodpovednost, tj. hoci aj dozivotna renta za sposobene skody) ..

prilis jednoducho som si to predstavoval, myslel som situaciu, ked sa clovek drzi a ma to stastie, ze naraz je porovnatelny prudkym brzdenim, resp ze sa clovek len "oprie" o vedla stojaceho, alebo sa udrzi.. padnutie je nestatsne :/

inac odvtedy si sa uz na 100,00% zotavila ?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk