Prečo ešte nespíte?

slnecnica

inko sa vám vráti, po čase...
pred pár rokmi, keď ešte fičala téma napr. slobodná komunikácia, som sem chodila. Len človeka to tu prestane baviť, stále dookola sa opakujúce problémy, sťažnosti, názory, žiadny prínos. S tými, s ktorými som si vtedy písala, som v kontakte a pre mňa, ako aj teraz pre Inko, stratilo toto fórum význam.
A vidíte, som spať, aj keď tu netrávim toľko času ako predtým, občas nakuknem a prečítam

lost

ojka.

ono problem je ten, ze ja tu nemam trvale bydlisko (podnajom), cize eeeehm, z toho moze byt iny pruser :D (ved vies ako u nas funguje sudnictvo - nedorucena = suhlasi, cize bude sranda :D )

ano, raz som bol v buse, ktory stal (nic prudke, brzdenie, len proste stal kde by nemal no, niekoho pustal von tam kde nemal stat), to som bol este skolak, a niekto praskol zozadu do nas. akoze PLNY bus, to moze mat kolko? 10-15 TON? a nejaky ujo v cervenom aute (ktovie ci pirat) s cervenou tekutinou z nosu :D (ziadny airbag), heh, to bola rana :)

a prave takych hrdinov neznasam..

no a v dnesnej dobe, kde aj maly "ťuk" sa moze rovnat odpisu auta, to nie je nic prijemne vsak :))))

cim viac takych buranov praskne do busu, tym lepsie.. ale ak ma zoberu so sebou/tuknu do mna, grrr :P

ojka.

martin, takže ťa pripisujeme ako tretieho na petíciu :D
lost, nooo, tak ka som včera videla nabúraný svoj vlastný bus, plus dve auta za nami, takže ja dosť často nervičkuje na šialených frajerských šoferov za volantom,grrrrrrrrr,....
lost, možno na teba zabudli :D alebo aká je šanca, že by ti bastien zjedol poštu? (to vieš, psíkovia sú vraj veľmi šikovní, ked dokážu zjesť i domáce ulohy :D)

martinmlm

... do hrašku... do fazuľky...:-)
tak mi tam tá fazuľa pasuje.
"INKO" DAJ SA NASPÄŤ" lebo lebo... Čo lebo?...
"LEBO"