Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

malá pozerá telku? veď na trištvrtine kanáloch dávajú volebné štúdiá a pochybujem že zrovna to by ju zaujímalo...
jedine že by pozerala na joj plus črepiny s hviezdičkou :DDD choď ju radšej skontrolovať :D

ojka

no však teraz ten film ani nepozerám, lebo nemám rada takéto rozkuskovanie filmov, pustím si ho neskôr, ked tu bude v celom baráku kľud, neviem, čo ešte nedrichmú :DD
hm, volebné študio? to ide asi v TV, čo? :D tak tam sa nemám šancu dostať, sestra okupuje obývačku ((-: a teraz je v takom období, že som si zakázala ju psychicky či fyzicky(:DDDD) trápiť, tak ju tam radšej nechám a nejdem pokúšať :D

[zruseny1]

ach ojka, toto mi ani nehovor, radšej ten film vypni a pozri si ho, keď budeš mať kľud, on si to takto nezaslúži..keď chceš mať niečo pustené, daj si volebné štúdio so Zlatkou... dneska má ale nadýchaný účes! :D

ojka

som rozhoršená, POHORŠENÁ, to čo čo čo čo to? :D
inko, ty nejak vystrkuješ rožky :D
pozerám to tak kúskovito, lebo sem tam tu vbehne sestra do izby, sem tam čosi naši chcú a pod, ... :D
pch, že nahlasovať adminovi, no jak tá inko vyskakuje, tssssss....

[zruseny1]

počúvaj a ty ako pozeráš to pokánie? to musíš sledovať nerušene, takže vypínaj zdravie a vychutnávaj si film:) zápletok tam bude až až, tak nech ti nič neujde :) a keď sem ťukneš, nahlásim ťa adminovi, pekne pozeraj:)

ojka

inko :D ty len na oplzlosti myslíš, dnes ste tu všetci nejakí rozkokošení :D
ale inak ďakujem za povolenie (-:O

[zruseny1]

nemôžem :D ojka nemôžem :D
hmmm...Puss in Boots...ojka, len či to nebude nakoniec niečo oplzlé :D
jaaaasne ja ti to schvaľujem, daj sťahovať

ojka

www.csfd.cz
toto som myslela, lebo je to sice rozprávočka tie ja rada, len ešte mi ju nik nepochválil, tak neviem, či sa mi to oplatí stiahnuť :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk