Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

jaaj ojka, to sme sa nepochopili :DDD
ja som narážala na to, že rovnako ako keira, je môj výstrih prázdny :D a teda nemám čo hovoriť, kdežto ty taký problém nemáš (myslím:D) tam nešlo o výstrihy, veď ja tiež nenosím žiadne
ale raz si to možno vynahradím, ehm :D

ojka

fiona :DDDD och, ty si riadne trdlo...
ozaj, a videli ste niekto tú rozprávku o tom kocúrovi v čižmách, čo hral v šrekovi? (:

ojka

hm, smaragodvé s dhlými? no tak to zatial neviem... ale raz ked vyrastiem a budem bohatá a budem mať dôvod si kupiť nejaké šaty pekné, tak chcem hentaké :D (ach, snívajte s nami :D)
inko, ja a vystrih? :DDDD
môžem otázku, okuliare nosíš? :D
(-:O

[zruseny1]

práveže ty sa môžeš vyjadrovať :D ja som na tom podobne ako Keira takže ja by som mala držať klapačku :))
wow šaty nadherne, už som si ich nepamatala, a kto mal potom smaragdové s dlhými rukávmi?

ojka

nie, nie, žiadne dlhé rukávy (:
www.csfd.cz
a kukni na poslednú fotku dole , tam ich kraaaásne vidno (: ehm, no ale k výstrihom sa tiež moc nevyjadrujem, nemam právo do toho keire kybicovať, keďže,... ehm :D
inko, ooooooo, do dúbravky, tak niekedy sa stavím na kafé, len hm, aby som bola uprimná, za tých 5 rokov čo som v BA, som tam nebola ani raz :D

[zruseny1]

také smaragdové?:) dlhorukávové a hlboký výstrih? a vo výstrihu nič, brekekeke :DD (ja viem, ja vieeeeem nemám čo hovoriť:D )

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk