Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

no však ja som si hned všimla, že to je taký zmrdík... hmmm, nepáči sa mi :D krpaňa jedna :D aaaaaaale keira má krasne šaty, také tie zelené, neviem, či si ich pamataš :D
oneeeeeeeee, jasné, hocikedy môžeš prísť ku nám pokempovať na izbu, u nás každý vítaný :D

[zruseny1]

ojka, nenechaj sa pomýliť, keirina sestra je riadny zmrd, však uvidíš neskôr :)
staré dobré intrákové časy, chýbajú mi..bože ticho už, lebo sa ti tam nasáčkujem :D

ojka

hej, pozerám, ale dosť mám obavy o psychické zdravie keirinej sestry (((-:
ale bude to v pohode (;
hm, kľud na intráku, kľud na intráku,kľud na intráku,kľud na intráku,kľud na intráku,kľud na intráku, už sa teším :D dúfam že i spolubývajúce pôjde het, aspoň niektoré, a bude to dokonalé ((((((((-: sííííce, je lámavica, takže na okolitých izbách to bude asi veselé, hmmm, a asi aj na chodbách :D

[zruseny1]

ojka, to som sa aj ja pýtala samej seba, či dobre vidím... potom prišli ku mne a môjmu milému o trochu mladšie dievčatá, vraj či ich nedfotí
a takú pózu nahodili :DDDD že som mala chuť zakryť frajerovi oči:D
idem si aj ja pred zrkadlo nejakú nacvičiť

jaj ale nehovor toľko o kľude na intráku, lebo ten nápad sa mi začína páčiť:)

ojka

daviiiiiiiid, však ja teba nenapomínala :D ja som len skonštatovala, že k jakej zaujímavej téme ste sa s inko dopracovali :D
zasa neber tak vážne všetko, čo tu zapotím (-:O

ojka

inko, to čo máš za ehm, (pardon) "trhnuté" splužiačky :D
nooo, nezlomíte, ja to fakt vidím tak, že mi bude najlepšie asi na intraku, resp. na nejakom kľudnom mieste (-:O
david, to ty ako frajer sa ideš autom vyvážať? však si od BA, tak toľko by si si už nejaký nočák predsa počkal, nie? (:

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk