Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

ojka kukaj :D "ešte ani dvadsať nula nula nie je a už tu také téme preberáte" :D a to sme ešte nevedeli, čo J111 zapotí :)
uh..ja si netrúfam odpovedať :DD

J111

Neviem, ci mi poradite. Ja som si o jednej online kamoske myslel, ze ked je panna, ze je cista jak lalia. No jeden mi nasiel temu, ze onanuje, ale chce s tym prestat. Moze panna onanovat? Sex chce mat pritom az po svadbe. A onania nie je sex?
Prepacte, ze vas otravujem takymito vecami.

[zruseny1]

David, tak aj s VIPkou môžeš byť medzi nevipkármi, navyšu budeš mať vipkársku šatňu a vlastný bar, čéče :D
ojka takže ťa nezlomíme?
ale keď nad tým tak rozmýšľam, zase sa pozerať na tie šalené decká, napoly vyzlečené...moje spolužiačky si doniesli na przutie letné lodičky, prvé čo bolo - smer záchod a fotenie sa o zrkadlá, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr v tom momente som chcela byť doma:D

[zruseny1]

ale prefrčala okolo mňa :D aspon niečo, pretože na pódium išla chodbičkou, tkorá bola vyhradená pre nás vipkárov a zrazu len vidím žee aháá ako nenápadne si vykračuje a za ňou tlupa veľkých ujov:)
ano presne pod VIP papučou som, aj mi to tak vyhovuje, masovky nemusíme
ja som ho tiež predtým veľmi neregistrovala a už vôbec som netušila že to on je tá veľká čarovnosť :D

david23

inko tak aj ja chcem vIP, ale to tam potom budem asi sám z našich:-)))
ojka ani ja som nechcel ísť a prehovorili ma. tak som sa obetoval a pôjdem tam:-)))

ojka

to súhlasím, incheba je obrovská, takže tam bude dosť priestoru, aspoň ja mám taký pocit z predchádzajúcich akcii (:
inko, onéééé, tak to sa tam tá darinka moc neohriala, asi ste slabo tlieskali :D fuha, som si myslela, že tam bola dlhšie... hmmm....
inak, ty si pod takou VIP-papučou? to je podarené :D
a čo sa týka toho spirita, tak kým nebola tá lamavica a vtedy niekedy i slávik, tak som nemala ani šajnu, že niekto taký i existuje (-:O hej, viem, som strašná, a je to hrozný prehrešok voči hudobnému svetu, brekekeeee

[zruseny1]

ojka aaale kde, 6 piesní, pol hodinka a razom bola fuč...zato ten Trkvas tam bol dlho, ja som nechapala, ľudia boli z neho na prášky, totálne, nečakala som, že toľko ľudí je z neho namäkko:)
David, ja som mala v starej tržnici (Vďaka Bohu) VIP, priestor hore bol poloprazdny, vlastny bar, wecka, žiadna tlačenica
a dolu pod nami sa tlačilo 2000 ľudí, no nechcela by som:)
ale tu v inchebe ti stačí aj klasický lístok, tam je priestoru dosť :) ja by som tiež brala klasický, ale dostala som pokyn, že pokiaľ chcem niekam ísť, tak jedine s VIPkom, čo už, musím poslúchať :D