Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

z vypaľovania trávy? z VYPAĽOVANIA TRAVY? tých ľudí prefackať.... i keď tiež pravda, že jeden nikdy nevie, čo všetko sa môže stať...

lost

:P

no teraz som mal chipsy, cizenieeeeeeeee :D

este dobre, ze si nenapisala ze jes BEBE kolac, to by ma asi zabilo :D

lost

no :D

aby nedoslo k nedorozumeniu :D

dal som si to vyhladat a prve bol nejaky mercedes cierny a druhe vw cerveny?

sranda :D

lebo tym som myslel ze

velkost textu 5 je toto normalne povedzme a potom to slovicko "congrats" malo byt velkost textu "1" tj 5x mensie ako toto, aby nebolo take zjavne ze ti gratulujem, resp. je to len 'sepkajuce' take nepocutielne congrats :P
respektive, aby som si nepriznal prehru, ze som to neuchmatol ja ten 45000 :D

got it? :P

ojka

inko, ktoré berieš? :D červené, či čierne?
oooooooo, ale čo to tam vidím, sherlocka.... toho mám tiež v pozeraní zanedbaného (:

[zruseny1]

ďakujem ďakujem:))
lost čím chceli byť tie zátvorky? obrázkový gúgel ukázal len nejaké autá..akože mám si vybrať? ooo, tak dík :)

ojka

lost, ja som to hned tvrdila, že asi niktonemal ani šajnu, teda okrem mna a inko, že to padne :D tak potom treba gratulovať madam inko, že to tu v noci tak roztočili a že si to ona uchmatla ((((-:

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.