Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

hah :D no vidis :D bez prace mi nabije mobil :D no a potom pripevnim na jeho chrbat mobil a ked zacne zvonit, tak utekam pre mobil na nom a on ze "aha chces sa hrat? nahanacku? OK skus ma chytit ked to vies" ..

lost

no chudak mobil :D
cely cas dychat vychychany vzduch :)

ale inac, to je pre mna samozrejme nepouzitelne, lebo neviem spat v zamrazenej nepohyblivej polohe :D

[zruseny1]

adam.cas.sk
:D
oceňujem nápad, ale aby som mala každú druhú (a celú!) noc mobil pri glóbuse, tak to nehrozí. Veď to musí mať nejaký vplyv na mozog :D

[zruseny1]

1 hodina na zaspanie? to je veľa, ojka ma ukrižuje za tú vetu, ale asi by som sa zbláznila keby som len tak hodinu čučala a pozerala do plafónu:)

[zruseny1]

ojka práve som začula v rádiu reklamu na našu lámavicu, fíha:) volakto si dal záležať, pjekné pjekné
a čože zase zlá noc? ja som odkvecla ani neviem ako
lost ale ty bežne nemávaš problémy so spánkom však? no, sem tam má každý z nás takú noc, možno si sa málo vyšantil cez deň a iba si nebol unavený

lost

no ja som NASCHVAL isiel tak skoro spat, asi par minut pred 12 :))

a tak prvu hodinu som sa prehadzoval a nic

druhu hodinu sa prehadzoval Bastien ..

a dalsie dve hodiny som uz len cakal na rano :D

naposledy som videl ze je cca 5:11 +- a potom budik na 7:45

ale vies co je uplna sranda?

ze som sa (neviem sice kedy) ale zobudil a rozmyslal som ze "hmm, zase rano? vyzera to tak," a potom.. 'stavim sa, ze budik zacne zvonit, fakt coskoro.. kazdu chvilu"

a ...

a do DVOCH SEKUND fakt zacal zvonit :D

haha, nechapem ale tak som si povedal "ha! dostal som ta budik, dostal, vypnem a koncis.."

rano sneh, a ked sa vratim, pozeram ze "aha ved neni sneh uz " :D

ojka.

túto noc som príšerne spala, čiže ak sa to dá spánkom nazvať. AAAAle o to som zas väčší optimista, že dnes to bude o veľa lepšie (;

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk