Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

bingham

ojka tak napr...ti co isli pracovat...maju teraz uz nejake roky odpracovane a aj prax ...ja som napr. musel zaucat chlapca co studoval na VS... co je trosku nevyhoda oproti tym co pridu a tieto veci vedia :))...ale niektori to urobili tak...ze popri praci aj studovali a tak maju aj prax a aj ten titul :))

ale este raz...ty si sikovna takze nemyslim ze budes mat problem :))...horsie to je s tymi ludmi co ani nevedia co studuju...a potom nemaju ani prax a ani vedomosti to je uplne zle...

ojka

binghi, a keby som na VS nestudovala a chcela si rovno zo SŠ nájsť prácu, tak by to bolo jednoduchšie? v dnešnej dobe nemyslím...

bingham

ojka...to je nevyhoda tych co studovali na VS...ale myslim ze ty by si nemala mat problem si najst dobru pracu :))

ojka

ts, prax, prax, prax, jak má človek do hrášku zeleného nabrať prax, ked ho nikam nechcú bez praxe zobrať? však to je na hlavu... už len blbo to znie... och... idem zúriť pod perinu, GN

ojka

inko :DDD no vy dvaja ste podarení :DD pozdravujem :D
tak vám obom želám bru noc a ja si napíšem do debilníčka, že najbližšie, ked stretnem pán S. že ho mám nechať pozdravovať :D
ja sa idem ešte chvíľku pohoršovať nad profesia . sk a hor sa pod perinu....
baj baj

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.