Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

no ojucha, tak ja sa poberiem radsej :D pre dobro nas vsetkych :D
dobru nocku oddychni si, dopraj rychly internet aj spolubyvajucim, nesurfuj uz tolko :D
este ti dam maly uryvok z nasej poslednej debaty :D
" povedz jej, ze zajtra som volny, ze jej posielam cmuk. Odkial je ona z Levic?"
Ja: nie, od Ziliny
On" jaj tak nech pozdravuje Slotu" :D

ojka

hmmmm, do hrášku, jak si ma človek nájsť prácu, keď všade chcú teraz min 3-5 rokov praxe? grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..... rrr..rrrrrrrrr...

*inko

nie neboli, co by si chcela za 50 centov :D
ejhaaaaa a beriem spat aj to ze je pripity :))) malovane lubim tiez, ale tie uplne klasicke, nefarebne :D

ojka

och, neznáša zdravie.sk? pche.... fajn, tak potom nech tu ani neprispieva :D
ehm, spolubývajúce frflú, že ked som ja na nete, že im nejde vobec nič ani načítať.... huuups, smola :D

ojka

na sudoku špeci nefrčím, len na obyčajných, takže ehm, asi ti nebudem vedieť poradiť....
jaaaaaaaaa skôr frčím na maľovaných križovkaách, malé, veľké, farebné, čiernobiele, zebrovité, trojuholníkové, šikmé, od výmyslu sveta :D
ehm, ale killer? neboli tam vysvetlivky? :D

*inko

neeee..neziarli :D to som napisala narocky :D
preco by sem mal prispievat? :D no a naco, on neznasa zdravie.sk :DD
nespi, preco? :D

*inko

no hej, zlata je :D neopusta ju dobra nalada, tak to ma byt :)
no v kvetinke maju veru aj krizovky a sudoku, a zrovna dneska sme si kupili sudoku killer, ale moc sme toho nevylustili, kedze to ma nejake ine pravidla a kopu stvorcekov vnorenych do seba :D nevies nahodou co to, kde to?

ojka

ehm, a si mu zakázala sem prispievať, či on nemá zájem? :D
oneeeeee, na losta žiarliť? to hádam nie ((: to je taký náš kamošš každodenný v každej situácii....
ehm, a aj tak mi stále nejde do hlavy, že on už fakt šiel spať... :DDD

ojka

inko :DDDDDDDD
dostávam kŕče, máš geniálnu sestru :DDDD
nooo,a výnimočnú, lebo tak to veľa ľudí nevie :D
ja mám tiež inak ten pocit, že doma sme praštené všetky a tak ľahko sa už nezmeníme :D puberta-nebuberta , bohužiaľ, praštenosť si nevyberá :D

*inko

nieeee, on si to pozera vo svojom pocitaci, on sa tym netaji, dokonca niekedy mu musim vysvetlit niektore prispevky...ako som co myslela a tak, ved vie, ze aj ja sem pisem a sem tam je zvedavy :D ( a ziarli na losta:P ) :D a teraz dostanem vyprask

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk