Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ale moja sestra sa nezmeni, proste... :D niekedy sa aj hanbim za nu :DD
NApr. na Vianoce na polnosnej pocas piesne "Vstavajte pastieri" nahlas zahuci ze " jeeej moja, ved toto viem aj v madarcine odspievat" :D

ojka

ooo, takže hrá tvrdého chlapa? :D no v poriadku, že dnes večer môže :D

to on je taký zvedavec, že nakukuje? :D ja to inak dooooooooosť nemám rada, keď mi sestry alebo neviem kto kukajú do PC, keď sedím a robím za ním ja (-:O

ojka

inko, no tak možno sestra prechádza ďalšou pubertou, ktovie koľko to má fáz,... však dočkaj, o pár rokov sa do ďalšej puberty možno i my dostaneme :D ešte len to bude riadna sranda :D

*inko

ojka jasne ze vie :D ved to sa neda nevidiet, ked mi stale cumakuje do monitoru :D
neboj, inokedy ta vola zdrobneninou, len teraz je husty :D

ojka

ehm, že sa ma sám opýta? a ako? no tak nech sa pýta :DD
ale odkáž mu, že áno, rada maľujem, kreslím, čarbikám a pod ... :D
keď som bola mladšia, tak som mala takú úchylku chodiť i na ZUŠ-ku :D
ehm, a veru to je ovo :D to poznám z križoviek i ja (-:O

ojka

inko :DDDD to on vie, že my si takto vypisujeme :D:D pche, ale že oja... mu vysvetli, že ja som Ojka, pekna zdrobnenina :D a že môj nick nemá žiadny rozumný pôvod v ničom :D
ehm, pekný som? sexy som? :D zas si píšeš s ojou? :DDD
no zlatý je :D
ešteže sa neopýtal, či je čarovný :D

*inko

a predtym vravel ze "ojo" je na 100% farba na vajicka, vraj to slovo pozna z križoviek. Tak keď som mu naťukala slovnik krizovkara online, bola tam uvedena farba na vajicka OVO :D takze velky to krizovkar sa sekol :D
ale aj tak si mysli, že to maš od tych velkonocnych vajicok :D pyta sa ci rada malujes:D vraj sa ta musim isto spytat, lebo ked nie, tak sam sa opyta :D to je des ked je niekto mierne pripity, och

*inko

ojka, tak ja mam tiez posahanu sestru :D ona ma uz davno po tridsiatke ale mam pocit akoby ju puberta slahala
no starec sa uz dotrepkal :D prva otazka: no čo ušák, pekný som, sexi som? zas si píšeš s ojou? :D
a strašne mu vrta v hlave, že prečo si ojka :DD a hlada slova, ktore by mohli niečo napovedať, zatial prišiel iba na oje- žrdky na voze :D

ojka

ehm, inko, mne je tak srdečne jedno, čo si kto o mne myslí (((-: a hlavne, keď ma vôôôbec ale vôôôbec nepozná (;
ale dobre, už sa správajme slušne :D
hm, ja mám len zmrdíkovské sestry :D ale tak my si vždy zo seba robíme srandu, to by sme inak neboli my, ja by som sa na také niečo ani uraziť nemohla :D
kukáš predvolebnú debatu? tak dúfam, že i voliť pôjdeš, ideš? (:
hmm, ale to vieš, keď chlap zapíja hlad, tak mu k šťastiu už moc nechýba, a hlavne ak je s kamošmi :D kašli na neho, nech sa aj on zabaví a ty si uži tú chvíľku, čo si tam sama (;

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk