Prečo ešte nespíte?

ojka

och, neznáša zdravie.sk? pche.... fajn, tak potom nech tu ani neprispieva :D
ehm, spolubývajúce frflú, že ked som ja na nete, že im nejde vobec nič ani načítať.... huuups, smola :D

ojka

na sudoku špeci nefrčím, len na obyčajných, takže ehm, asi ti nebudem vedieť poradiť....
jaaaaaaaaa skôr frčím na maľovaných križovkaách, malé, veľké, farebné, čiernobiele, zebrovité, trojuholníkové, šikmé, od výmyslu sveta :D
ehm, ale killer? neboli tam vysvetlivky? :D

*inko

neeee..neziarli :D to som napisala narocky :D
preco by sem mal prispievat? :D no a naco, on neznasa zdravie.sk :DD
nespi, preco? :D

*inko

no hej, zlata je :D neopusta ju dobra nalada, tak to ma byt :)
no v kvetinke maju veru aj krizovky a sudoku, a zrovna dneska sme si kupili sudoku killer, ale moc sme toho nevylustili, kedze to ma nejake ine pravidla a kopu stvorcekov vnorenych do seba :D nevies nahodou co to, kde to?

ojka

ehm, a si mu zakázala sem prispievať, či on nemá zájem? :D
oneeeeee, na losta žiarliť? to hádam nie ((: to je taký náš kamošš každodenný v každej situácii....
ehm, a aj tak mi stále nejde do hlavy, že on už fakt šiel spať... :DDD

ojka

inko :DDDDDDDD
dostávam kŕče, máš geniálnu sestru :DDDD
nooo,a výnimočnú, lebo tak to veľa ľudí nevie :D
ja mám tiež inak ten pocit, že doma sme praštené všetky a tak ľahko sa už nezmeníme :D puberta-nebuberta , bohužiaľ, praštenosť si nevyberá :D

*inko

nieeee, on si to pozera vo svojom pocitaci, on sa tym netaji, dokonca niekedy mu musim vysvetlit niektore prispevky...ako som co myslela a tak, ved vie, ze aj ja sem pisem a sem tam je zvedavy :D ( a ziarli na losta:P ) :D a teraz dostanem vyprask

ojka

tak nech teda číta :D
hmmm, krížovky, krížovky... tie som už dávno nelúštila... kedysi vedeli i v Kvetinke predávať krížovky (neviem, či ich ešte stále majú), to bolo krízové riešenie niekedy počas dlhých zimných večerov odsedených na prednáškach :D

*inko

ale moja sestra sa nezmeni, proste... :D niekedy sa aj hanbim za nu :DD
NApr. na Vianoce na polnosnej pocas piesne "Vstavajte pastieri" nahlas zahuci ze " jeeej moja, ved toto viem aj v madarcine odspievat" :D

ojka

ooo, takže hrá tvrdého chlapa? :D no v poriadku, že dnes večer môže :D

to on je taký zvedavec, že nakukuje? :D ja to inak dooooooooosť nemám rada, keď mi sestry alebo neviem kto kukajú do PC, keď sedím a robím za ním ja (-:O