Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

ehm, inko, mne je tak srdečne jedno, čo si kto o mne myslí (((-: a hlavne, keď ma vôôôbec ale vôôôbec nepozná (;
ale dobre, už sa správajme slušne :D
hm, ja mám len zmrdíkovské sestry :D ale tak my si vždy zo seba robíme srandu, to by sme inak neboli my, ja by som sa na také niečo ani uraziť nemohla :D
kukáš predvolebnú debatu? tak dúfam, že i voliť pôjdeš, ideš? (:
hmm, ale to vieš, keď chlap zapíja hlad, tak mu k šťastiu už moc nechýba, a hlavne ak je s kamošmi :D kašli na neho, nech sa aj on zabaví a ty si uži tú chvíľku, čo si tam sama (;

*inko

boze, Zlaticu aok dogabali
vyzera ako barbina z penovej torty a nie ako moderatorka predvolebnej debaty :)
pocuj tvoja sestra je taky zmrdik? naahodou ja nepochybujem ze si inteligentna, a uz dost sladkych reciciek, aby zas nahodou ten dotycny, co sem pohorsene raz napisal, nepovedal ze sa lezbime :D
a tento moj stary co sa este nevracia? 4 hodiny je na pive, zrazu ani vecera mu nechybala, zrazu ani po praci unaveny nie je :D chlapi su cunataaaaaa

ojka

inko :D sa rehlím, ty si tiež vážne taká :DDDD och, ja mám dosť :D my dve sme riadne knedle :DD
nooo, nie, tak radšej nemysli, lebo že pôsobim zodpovedne mi povedalo už viac ľudí :D
sestra mi raz dokonca povedala, že keď mám okuliare, tak pôsobím i inteligentnejšie, ale že ju neoklamem :D no jo, musím zaujímavo pôsobiť na okolie (((-:O

*inko

ojka ja sa tak smejem :D
gumicky nachadzam v kazdom vrecku, v kazdych nohaviciach, v kazdej kabelke, ale ked UZ nejaku ozaj ze potrebujem tak ani jednu nemozem najst :D
my dve si mozeme podat ruky
a preco si myslim ze si rozvazna? hmmm..musim si mysliet? :D ja neviem, posobis tak. zodpovedna, co vie co robi:)

ojka

och, inko :D ehm, veru tomu, že napr. i v práci si píšem lístočky, aby som na niečo nezabudla.... inak vo zvyku nemám nejak špeci zabúdať alebo strácať veci, ale gumičky do vlasov, to je moja uchylka, snáď vo všetkých vreckách na nohaviciach, bundách a neviem kde ich mám, lebo ked som mala len jednu, tak nikdy som nevedela, kde je :D ale teraz som to vymyslela i tak šalamúnsky, že nosím gumičku na ruke aj celý deň, vždy sa hocikedy zíde :D

*inko

no ze svet by bol ovela krajsi :D
nemozes vedeit, ci by bol krajsi alebo nie, ked bez stratenych okuliarov by si nan aj tak moc dobre nevidela :D

ojka

inko, ktorú hlúposť máš na mysli teraz? lebo ja zvyknem kopu hlúposti písať :D a hlavne, keď som na liekoch, vtedy si pripadám jak brzda :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk