Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka ja sa tak smejem :D
gumicky nachadzam v kazdom vrecku, v kazdych nohaviciach, v kazdej kabelke, ale ked UZ nejaku ozaj ze potrebujem tak ani jednu nemozem najst :D
my dve si mozeme podat ruky
a preco si myslim ze si rozvazna? hmmm..musim si mysliet? :D ja neviem, posobis tak. zodpovedna, co vie co robi:)

ojka

och, inko :D ehm, veru tomu, že napr. i v práci si píšem lístočky, aby som na niečo nezabudla.... inak vo zvyku nemám nejak špeci zabúdať alebo strácať veci, ale gumičky do vlasov, to je moja uchylka, snáď vo všetkých vreckách na nohaviciach, bundách a neviem kde ich mám, lebo ked som mala len jednu, tak nikdy som nevedela, kde je :D ale teraz som to vymyslela i tak šalamúnsky, že nosím gumičku na ruke aj celý deň, vždy sa hocikedy zíde :D

*inko

no ze svet by bol ovela krajsi :D
nemozes vedeit, ci by bol krajsi alebo nie, ked bez stratenych okuliarov by si nan aj tak moc dobre nevidela :D

ojka

inko, ktorú hlúposť máš na mysli teraz? lebo ja zvyknem kopu hlúposti písať :D a hlavne, keď som na liekoch, vtedy si pripadám jak brzda :D

ojka

ehm, čoooo? lost ide spať? nemyslíte vážne :DD či to som zasa nejak zle pochopila jak obyčajne v poslednej dobe? :D
tak každopádne, nech ide do spiša hocikto tak prajem pekné sny (: