Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ano inko ano :)
aj ja som si myslel, ze idem 100 a nie 140 ;)

inac :D

mozno bola derava taska, ktovie :D mozno ti to niekto omylom zobral? mas blocik? mozon tu bryndzu najdes niekde "zakotulanu" pod stolom raz :D

podla mna by kazda 1 vec mala mat PIPATKO a ked poviem "BRYNDZA" tak zapipa ze "TU SOM" ... hlavne mobil a dialkovy ovladac na TV....

*inko

madam duta inko :D ojka odpadla som prave :D
ale prisaham bohu ze ja som tu bryndzu kupovala, mozno som ju zabudla na spodku nakupneho kosika
inak s tym papierikom si mi ako prva napadla ty :DD to znie ako celkom rozumna rada, isto to lost ma od teba..tym nechcem povedat ze chlap nemoze na take veci prist sam:P ale predsa :DD

lost

ojka

ano ano citoval :D (tak z hlavy :P )ale :D joj skoda ze som to nemohol citovat SPAT !! ale len niekomu inemu ale aj tak super pocit, musim uznat :D

lost

Vase Velicenstvo Inko, ako sa dnes mate? Uz ste si napisali listocek, aby ste nabuduce nezabudli na bryndzu, ktora je v bryndzovych haluskach vcelku dolezita surovina? :P

ojka

madam dutá inko :D tak bez bryndze sa budú bryndzové halušky ťažko robiť :D tak ich sprav s niečím iným... ľudia robia i so syrokremom, struhanym syrom, tvarohom, kapustou, kyslou smotanou, dokonca i s praženicou, i s kečupom som videla ľudí jesť :D
ehm, lost, to s tým papierikom si ma akože citoval? :D až moc povedomý mi je ten výrok :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk