Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

JEDLOOOOOOOOOOOOO?
:DDDD
lost, ty si s tým začal :D
hm, tak nakoniec si zlizol "len" 140? nooo aj to je slušný peniaz (:

lost

super den :P
videl som svoje auto, na fotke a tam ze 140KMH :D
podotykam 30KMH nad limit :D
haha a zas som bol zavazne nebezpecny na prazdnej dialnici :)
hovorim si, ved ked oproti mne ide 20x viac aut (fakt som mal pocit ze je piatok) tak ja ze vsak co by tu namerali na rpzdnej ceste? :)

a ejha :D 8 mesiacov mi toto vychadzalo a prask :P no nastastie ln 140 :) uprimne, to bolo po dobrzdeni, i ked neviem ci pomohlo :D asi nie (ten radar zameria do pol sekundy). ale co uz, nestazujem sa :) aspon som mal nejaky socialny kontakt :D a prvy krat v zivote som aj fukal do pristroju :D dokonca mam aj relikviu.. resp neivem ako sato vola, nadstavec na ten alkometer :D hahhaha

just a wonderful day !!! :D
on a wonderful world :D

www.youtube.com

ojka

no lebo sa už riadne snažím písať bez chýb, i ked motyka niekedy vystrelí :D
hmm , však jedenásť hodín je ešte málo, neviem, čo to so mnou je :D
aký si mal dnes inak deň? okrem toho že bolo mooooc aut v BA? (:

ojka

lebo sa mi už zdá, že pletiem piate cez deviate, skáču mi písmenká a slová :D
ja už viem z čoho to je, moc som sa dnes asi učila :D

ojka

lost :DD
ty kokšo, ľudia, ja si pripadám jak mechom praštená :D najlepšie by bolo, keby som už stíchla, lebo si inak fakt pripadam jak blondínečka :DD

ojka

och, akože sa nechcem nikoho dotknúť, ale ako môže niekto sledovať takú primitívnu vec ako je ten Hotel P......?
slnečnica, ty si taká knižnica? ((: aj si píšeš, čo si komu požičala, či si to pamataš? (:
lost, no ty či by si si za dnešok zaslúžil nejaku pokutu, to bola moja otázka :D
dobrá víla, ja by som to i kukla dnes, ale pri mojich spolubývajúcich nie je šanca :D ale tak počkám si, aké správy budú produkovať zajtra internetové media :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.