Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka a to sa ti nacitava ta prva piesen? nieze ma potom zahlusis ze co sa somarinu som ti poslala :DD ked uz na to tolko cakas a este to ani nebude stat za to:D
vila, nebud taka poctivka, urcite to das aj keby si sa ucila iba tyzden :)

ojka

Inko, dooooooooobra pesnička, už som ju vypočula (((-: a krásny text
onee, dobrá víla, fakt nestresuj, 3 tyždne je super čas... my sme mali na bc. štátnice len týždeň a nejaké 2 dni (; bude to faaaaaaaajn (:

dobra vila

ojka- lenze problem je v tom, ze si musime vypracovat tezy (z niekolkych literatur, co musime zohnat) a 90% ludi to chce az po odovzdani DP. Tympadom by sme mali na ucenie tri tyzdne, co je pre mna zalostne malo! Takze to teraz riesime na spolocnom maili, nech je to aspon o tyzden skorej... Hej, je to fajn mat skoro z krku, len aby to bolo uspesne...
Ale nechapem, ze na co sa dva roky ucime veci, ktore potom na statniciach nechcu a chcu veci, o ktorych prd vieme a musime zhanat literaturu, s ktorou some vobec nepracovali, accch...boze, decka, ale ked to dam, pozyvam vas na poharik... :DDD

ojka

čoooo, dobra vila, to máš super, budeš to mať rýchlo z krku (: koľko máte tento semester skúšok?
och, a zo mňa bude (snáď) otitulovaná ženská ako posledná... ja viem len týždeň, kedy budeme mať 30.5-4.6

ojka

inko, ale už ju mám v 3/4 načítanú ((((-: mrška,....
oneee, hej, rada mäkčeňujem... niekedy mi to ujde, ehm, lebo inak sa snažím správať medzi ostatnými slušne, nnech si o mne nepomyslia, že som ťuki-ťuk :D ale teraz ked viem, že ty ako moje dvojča to používaš tiež, tak hneď sa cítim lepšie :DD

dobra vila

inko- sorry, no :DD. Si sa ma rozchechtala aspon, diky baby, ste stale :).
Ojka- mam 21.5 inac a ty uz vies svoj termin?

*inko

ojka, že "štres" :DDD tiež zvykneš používať makčene aj tam kde netreba? :D
štres, futbališta, superštár, pištácie :D niekdy sa pozabudnem a hovorim takto hotentotsky aj v slušnej spoločnosti :D

*inko

chodte do ritkyyyyyy s tymi diplomovkami, clovek si sem pride porelaxovat, vycuckat nutellu, zabudnut na starosti a vy to tu tak krasne pripominate...aj minule David zacal stonat, ze ma stresy, no tak uz ich mam aj ja, och! :D
vila, no takto, zmakli to uz aj vacsie trdla ako my, takze dont worry bejby

ojka

ženy, ja tu mám nenormálne pomalý net.... mne ešte ani nenačítalo celú tú pesničku, čo mi tu inko hodila.....
brekekeeeee
dobre víla, hlavu hore.... ja chytám tiež niekedy také štresové stavy, uvidíš, nejak to zmákneme a budú z nás veľké frajerky (: ty už vieš termín štátnic?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk