Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, ehm, čoooo? dole na juhu sneží? si nerob zo mňa srandu, tu u nás krásne slniečko svieti, ani obláčik nevidno (:
dzana, ako ako? noooo, nooo, začal sa nám nový týždeň - nové povinnosti a pod ((-: a čo ty?

lost

TOTO JE SNEZENIE !!!! ??? :D

ani na severe nesnezi :D a toboz nie tu na juhu ze trnava :D

blazni v tom pocasi :) (niekto mi hovoril, ze v pondelok ma snezit) :D

co uz, kazdopadne takto sa mi to paci :)

ojka

J111 (((((-: tak to si vyriešil na jedničku....
ale tak piť každý večer nie je asi najtriezvejšie riešenie :D

ojka

david, nieeeeee, nešlo o tvrdku, ale o ten význam :D lebo ma to fakt pobavilo... čo tam po gramatickej chybe, to ujde každému sem tam... ja bezpardonu píšem ako manták niekedy... niekedy mi uchodia celé písmenka, nie len ička ((;
veru, už je 5. týždeň, už sme v polovici... letí to, ty kokšo... ale ešte len teraz mi budú vlasy dupkom vstávať, toľko povinností mám pred sebou ....
hm, zaujímavé, koľko opletačiek s tou registraciou, ja som to mala šup-šup, i ked presne si už nepamatam ani čo všetko to odo mňa chcelo, predsa len to bolo už pred pár rokmi (-:O tak ešte vyčkaj chviličku...

david23

tak napísalo mi to, že môj mail je už regnutý, tak som si dal poslať new heslo a neposlalo mi to nič, tak ešte počkam, prípadne sa potom regnem na iný mail

david23

ojka a teraz si sa pobavila nad tou hrubajzńou, alebo nad významom?:-)))hanbím sa za ňu:-((( ináč my sme tiež mali strašne málo kníh, čo sme kupovali. napr. teraz si máme kúpiť len jednu, ale keď z toho skúška nie je, nebudem zbytočne vyhadzovaať 13eur za povinne volitelný predmet. Teoretické písomky neznášam, ale snáď toho nebude veľa, keď je len 5. týždeň. Ach jaj, to už je fakt 5. týždeň, strašne to letííííííííí

ojka

david :DDD že mäkkí , teraz som sa pobavila :D také u nás nejak neplatí...
hej, máme aj cviko aj prednášky....
horšie je, že ten zápočet je čisto len teoria, lenže nie sú k tomu ani učebnice, a z prednášok sa nedá učiť.... no čo, nevadí, nejak to už zmákneme (-:O
vlastne, ked sa nad tým tak zamýšľam, tak tento semester som riadne ušetrila na učebnica, lebo zo žiadneho predmetu, čo máme tento semester, nemáme ani učebnice, ani skriptá, fascinujúce , ešte len to bude srandy :D

david23

akože máte písomku? Tak to máš aké zlééé:-( ale zvládneš to, neboj:-) hlavne teraz sú tí učitelia dosť mäkký, nebudú robiť problémy v piataku. a máte tento rok v rozvrhu len cviká, alebo aj prednášky?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk