Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

ojka, neee :)
zas AZZ TAKY psychous nie som :D

uz len cakam na clanok, kedy zacnu davat ocnu linku a eroticke spodne pradlo tym psom :)

sialene :D chudaci psi.. ved by mali mat nejake prava proti tomuto :D fakt je to divne..

ojka

inko, nie, nakoniec som to stiahla po cesky....
ked som to stahovala prvý krát, tak som chcela poanglicky, ale to blblo a nejak sa to potototo... tak som to stiahla v tej češtine...
ale dnes neviem, či to kuknem...
už riadne ani nevnímam (:

lost, ehm, trojpísmenkový bulvár, tak ten dokáže vždy prekvapiť.... dúfam, že ale bastienovi nejdeš zháňať ružový lak na pazuriky d-:

lost

trojpismenkovy bulvar :D

ako uvazujem ze ci to ma nejaku ochrannu funkciu ako lak na kove atd, ale asi nie :D

haha, a tie klobuciki a JEANSY!! (resp rifle cez cely trup)

to je uz chore :) to uz ho fakt mohu napchat do vazy/klucenky :D

ja mam dilemu, ze naco mat obojok na krku DOMA, aby bol co najprirodzenejsi/volny nezatazeny atd a henti maju cely cas oblecenie na nich :)

dufam ze nemaju deti :) lebo ta zenska co sa tam foti a ma salon pre psov, na tom clanku, ach, to je katastrofa :) psychicky narusena, na to stavim 1 rocnu zasobu ryzovych chlebickov :)

lost

Maznáčikovia očakávajú jar: Hitom sezóny budú lakované pazúriky!

no velebnosti :)

preco :) preco som sa musel narodit do takto retardovenej rasy? :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk