Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

ojka tak potom je vsetko ok:) a to musis mat za minutku hotove :)
lost ja som sa tu s binghim velmi davno nestretla, takze ta uloha musi byt prenechana na niekoho ineho

[zruseny1]

ale ja som chcela poukazat na to puto medzi chalanom a psom, tak nevyslo no :D
krasny? podla teba je krasny? si gay? :D

[zruseny1]

to si robil ty? no uurcite :D fakt ty? :D tak potom pochvala
aha, vsak je to lost?
i41.tinypic.com
ojka juj tak radsej uz neprezradzaj, som zvedava ake zmeny sa tam zase porobili
ja citacie davam do uvodzoviek, a na konci kazdej ide odkaz na poznamku pod ciarou, do poznamky ide autor, datum citovania a este nejake blbosticky, konec, nic viac :D

ojka.

inko, no tak to vieš, ja som písala všetky citácie ešte po starom, a kedže sa to v novembri či kedy všetko menilo, tak som to prepisovalaaaaa, babračka to bola... ja už len také detaily doladujem, to je už nič... si zasa nemysli, že neviem čo tam stváram :D a posledné dni som aj tak len na liekoch, tak som taká oťapená, oblbnutá, že to po sebe ešte raz aj tak radšej prekontrolujem :D
lost, čo takého strašného si v noci inak ešte porábal? :D

lost

ach do ... :D

teraz si matna spominam co som vcera v noci robil a to snad nieeeee :D

preco, preco ja, preco vzdy ked som najmenej pri vedomi ma toto musi chytit...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.